🚀 Zapytania o partnerstwo: fahim@fahimai.com | Zaufało nam ponad 250 000 czytelników miesięcznie w 17 językach 🔥

🚀 Zapytania o partnerstwo: fahim@fahimai.com

Lemlist kontra Warmy: Która opcja wygra w kampanii Cold Outreach w 2026 roku?

Lemlist kontra Warmy: Która opcja wygra w kampanii Cold Outreach w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5 Ponad 450 mln baz danych potencjalnych klientów B2B E-mail + LinkedIn + połączenia Lemwarm Wbudowana rozgrzewka AI Icebreakers z LinkedIn Dynamiczne obrazy i strony docelowe Ponad 37 000 firm temu ufa Płatne plany od 63 USD miesięcznie Drugie miejsce 3.5 Rozgrzewka e-mailowa wspomagana sztuczną inteligencją Reputacja domeny...

czytaj dalej
Maildoso kontra Manyreach: które narzędzie do wysyłania zimnych e-maili wygra w 2026 roku?

Maildoso kontra Manyreach: które narzędzie do wysyłania zimnych e-maili wygra w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5 Darmowe 250 kredytów na rozpoczęcie Zaawansowana rozgrzewka poczty e-mail Wbudowana nieograniczona liczba połączeń ze skrzynką pocztową Płatność za zużycie (bez opłaty miesięcznej) Automatyzacja przepływu pracy oparta na sztucznej inteligencji Nieograniczona liczba członków zespołu Od 99 USD (10 000 kredytów) Drugie miejsce 4.5 Dedykowana infrastruktura do wysyłania zimnych wiadomości e-mail Zautomatyzowane...

czytaj dalej
Saleshandy vs Manyreach 2026: Które narzędzie jest lepsze?

Saleshandy vs Manyreach 2026: Które narzędzie jest lepsze?

Zwycięzca 4.5 Płatność za użytkowanie (bez subskrypcji) Nieograniczona liczba połączeń ze skrzynką pocztową Nieograniczona liczba członków zespołu Zaawansowane rozgrzewanie poczty e-mail Wbudowana funkcja automatycznego wysyłania Rotacja kont 250 darmowych zimnych e-maili na początek Od 99 USD za 10 000 kredytów Drugie miejsce 3.5 Wyszukiwarka ponad 700 mln potencjalnych klientów B2B...

czytaj dalej
Smartlead kontra ManyReach: Które narzędzie do zimnej komunikacji wygra w 2026 roku?

Smartlead kontra ManyReach: Które narzędzie do zimnej komunikacji wygra w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5 Zaufało nam ponad 87 000 firm Nieograniczona rozgrzewka poczty e-mail Ujednolicona główna skrzynka odbiorcza Niestandardowe białe etykietowanie Dedykowane serwery IP SmartDelivery + SmartAdjust Płatne plany od 32 USD miesięcznie Drugie miejsce 3.5 Cena „płać za zużycie” Nieograniczona liczba połączeń ze skrzynką pocztową Segmentacja potencjalnych klientów AI...

czytaj dalej
Smartlead kontra Warmy: Która platforma jest lepsza do zimnego marketingu w 2026 roku?

Smartlead kontra Warmy: Która platforma jest lepsza do zimnego marketingu w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5 Nieograniczona liczba kont e-mail Rozgrzewka e-mailowa wspomagana sztuczną inteligencją Zunifikowana główna skrzynka odbiorcza Pełna automatyzacja zimnych e-maili Integracje API + CRM Biała etykieta dla agencji Plany płatne od 32 USD/miesiąc Drugie miejsce 3.5 Ekspercka rozgrzewka e-mailowa oparta na sztucznej inteligencji Obsługa ponad 30 języków Testowanie dostarczalności...

czytaj dalej
Woodpecker kontra Warmy: Który jest lepszy do wysyłania zimnych e-maili w 2026 roku?

Woodpecker kontra Warmy: Który jest lepszy do wysyłania zimnych e-maili w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5 Pełna automatyzacja zimnych e-maili Wbudowany edytor e-maili oparty na sztucznej inteligencji Wbudowana rozgrzewka e-mailowa Monitorowanie dostarczalności Testowanie A/B kampanii 7-dniowy bezpłatny okres próbny Dostępne plany płatne od 24 USD/miesiąc Drugie miejsce 3.5 Rozgrzewka e-mailowa oparta na sztucznej inteligencji Obsługa ponad 30 języków Dostarczalność...

czytaj dalej
Woodpecker kontra Manyreach w 2026 roku — który wygra?

Woodpecker kontra Manyreach w 2026 roku — który wygra?

Zwycięzca 4,5 kredytów typu „pay-as-You-Go” Nieograniczona liczba skrzynek pocztowych i kontaktów Narzędzie do rozgrzewki AI Manywarm Kategoryzacja odpowiedzi AI HubSpot, Slack, Zapier 250 darmowych kredytów na plany startowe od 99 USD (10 tys. kredytów) Drugie miejsce 4,5 Do 7 wiadomości e-mail z odpowiedziami Testowanie A/B Wbudowany bouncer E-mail...

czytaj dalej
Lemlist kontra Manyreach: Która platforma jest lepsza do marketingu na zimno w 2026 roku?

Lemlist kontra Manyreach: Która platforma jest lepsza do marketingu na zimno w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5 Baza danych kontaktów B2B o pojemności ponad 450 mln AI Copilot do przełamywania lodów E-mail + LinkedIn + połączenia Narzędzie do zapewniania dostarczalności Lemwarm Niestandardowe strony docelowe 14-dniowy bezpłatny okres próbny Plany płatne od 63 USD miesięcznie Drugie miejsce 4.5 Ceny typu „płać za użycie” Nieograniczona liczba połączeń ze skrzynką pocztową Nieograniczona liczba kontaktów...

czytaj dalej
Mailshake kontra Warmy: co zwiększa dostarczalność wiadomości e-mail w 2026 roku?

Mailshake kontra Warmy: co zwiększa dostarczalność wiadomości e-mail w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5 Rozgrzewka e-mailowa wspomagana sztuczną inteligencją 98%+ współczynnik umieszczenia w skrzynce odbiorczej Adeline AI do inteligentnego rozgrzewania Testy dostarczalności w czasie rzeczywistym Obsługa ponad 30 języków Lista mailingowa w zestawie Niestandardowe ceny (skontaktuj się ze sprzedażą) Drugie miejsce 3.5 Zimna wiadomość e-mail + sekwencje działań następczych Automatyzacja LinkedIn...

czytaj dalej
Mailshake kontra ManyReach: które narzędzie do zimnej komunikacji wygra w 2026 roku?

Mailshake kontra ManyReach: które narzędzie do zimnej komunikacji wygra w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5 Nieograniczona liczba kont e-mail Płatność za zużycie (bez opłaty miesięcznej) Zaawansowane rozgrzewanie poczty e-mail Wbudowana nieograniczona liczba członków zespołu Segmentacja potencjalnych klientów wspomagana sztuczną inteligencją 250 darmowych kredytów na start Od 99 USD za 10 000 kredytów Drugie miejsce 3.5 Autor wiadomości e-mail oparty na sztucznej inteligencji Wbudowana automatyzacja LinkedIn...

czytaj dalej
UpLead kontra Warmy: które narzędzie wygra w 2026 roku?

UpLead kontra Warmy: które narzędzie wygra w 2026 roku?

Zwycięzca 4.2 95% dokładności danych Zweryfikowano Ponad 160 mln kontaktów B2B na całym świecie Weryfikacja wiadomości e-mail w czasie rzeczywistym Ponad 50 filtrów wyszukiwania + dane intencji Integracje CRM (ponad 15 narzędzi) 7-dniowy bezpłatny okres próbny (5 kredytów) Plany płatne od 99 USD/miesiąc Drugie miejsce 3.2 Rozgrzewka e-mailowa wspomagana sztuczną inteligencją Umieszczanie skrzynki odbiorczej...

czytaj dalej
UpLead kontra ManyReach: Która platforma jest lepsza do pozyskiwania leadów w 2026 roku?

UpLead kontra ManyReach: Która platforma jest lepsza do pozyskiwania leadów w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5 Nieograniczona liczba kont e-mail Zaawansowane rozgrzewanie poczty e-mail Wbudowana automatyczna rotacja skrzynek pocztowych Nieograniczona liczba członków zespołu Jednolita skrzynka odbiorcza dla wszystkich odpowiedzi 250 darmowych kredytów na start Płać według zużycia od 99 USD Drugie miejsce 3.5 Ponad 160 mln zweryfikowanych kontaktów B2B Gwarancja 95% dokładności danych...

czytaj dalej
Murf AI kontra Hume AI: Supreme AI Voices w 2026 roku?

Murf AI kontra Hume AI: Supreme AI Voices w 2026 roku?

Zwycięzca 4.3 Ponad 120 głosów w ponad 20 językach Opóźnienie 55 ms (Falcon API) Dokładność wymowy na poziomie 99,38% Canva i Google Slides Wbudowane dubbingowanie AI w 44 językach Certyfikaty SOC 2 i HIPAA Plany płatne od 19 USD/miesiąc Drugie miejsce 3.3 Wykrywanie emocji w kontekście głosu...

czytaj dalej
Dext kontra NetSuite: Która opcja jest lepsza dla Twojej firmy w 2025 roku?

Dext kontra NetSuite: Która opcja jest lepsza dla Twojej firmy w 2025 roku?

Zwycięzca 4.8 Wicemistrz 3.0 Czy jesteś przytłoczony papierkową robotą i chciałbyś, żeby istniał łatwiejszy sposób zarządzania finansami Twojej firmy? Nie jesteś sam... Wyobraź sobie świat, w którym całe to żmudne wprowadzanie danych znika. Co by było, gdybyś mógł łatwo sprawdzić, jak radzi sobie Twoja firma...

czytaj dalej
Dext kontra Expensify: które narzędzie do rozliczania wydatków wygra w 2025 roku?

Dext kontra Expensify: które narzędzie do rozliczania wydatków wygra w 2025 roku?

Zwycięzca 4.8, Wicemistrz 3.0. Czy masz dość stert paragonów i poświęcania zbyt dużo czasu na śledzenie kosztów firmy? To może wydawać się niekończącym się obowiązkiem, prawda? Dwie znane marki, o których być może słyszałeś, to Dext i Expensify. Przyjrzyjmy się, co każda z nich oferuje i sprawdźmy, które...

czytaj dalej
Puzzle IO kontra AutoEntry: które oprogramowanie księgowe wygra w 2025 roku?

Puzzle IO kontra AutoEntry: które oprogramowanie księgowe wygra w 2025 roku?

Zwycięzca 4.0 Dokładność przechwytywania do 99% Konwersja wyciągów bankowych w formacie PDF do formatu CSV dzięki uczeniu maszynowemu Kategoryzacja Synchronizacja Sage, QuickBooks i Xero pozwala zaoszczędzić do 90% czasu wprowadzania danych Plany wyodrębniania pozycji wiersza zaczynają się od 12 USD miesięcznie Drugie miejsce 3.5 Stworzone dla założycieli startupów Wgląd w przepływy pieniężne w czasie rzeczywistym...

czytaj dalej
DupDub kontra TTSOpenAI: najlepszy program do zamiany tekstu na mowę w 2025 roku?

DupDub kontra TTSOpenAI: najlepszy program do zamiany tekstu na mowę w 2025 roku?

Zwycięzca 4.5 Wicemistrz 3.0 Czy kiedykolwiek czułeś, że potrzebujesz głosu dla swoich słów w internecie? Może do filmu, podcastu, a może po prostu do słuchania swojego tekstu czytanego na głos? Samodzielne nagrywanie wszystkiego może być prawdziwą męką, prawda? Poza tym uzyskanie naturalnie brzmiącego głosu bywa trudne. Dwa...

czytaj dalej
Podcastle kontra sztuczna inteligencja Hume'a – wydałem 100 dolarów na testy (2026)

Podcastle kontra sztuczna inteligencja Hume'a – wydałem 100 dolarów na testy (2026)

Zwycięzca w kategorii 4.2 Głosy AI reagujące na emocje Octave TTS z obsługą 11+ języków Opóźnienie głosu poniżej 200 ms Klonowanie głosu w ciągu 15 sekund Partnerstwo Google DeepMind Darmowy plan z 10 tys. znaków Plany płatne od 3 USD miesięcznie Drugie miejsce: 3.2 Kompleksowa platforma do podcastów Magic Dust Audio Enhancement...

czytaj dalej
Reply IO vs Warmy: Który z nich najlepiej rozgrzeje Twoje e-maile w 2026 roku?

Reply IO vs Warmy: Który z nich najlepiej rozgrzeje Twoje e-maile w 2026 roku?

Zwycięzca w kategorii 4.2 Wielokanałowy zasięg (5 kanałów) 1B+ Baza danych kontaktów B2B Jason AI SDR Agent LinkedIn + SMS + WhatsApp Nieograniczona rozgrzewka e-mailowa w zestawie Ponad 100 integracji CRM Plany od 49 USD/użytkownika/miesiąc Drugie miejsce 3.2 Rozgrzewka e-mailowa wspomagana sztuczną inteligencją Do 5000 rozgrzewkowych e-maili dziennie...

czytaj dalej
Reply IO kontra Manyreach: Które narzędzie do pozyskiwania informacji wygra w 2026 roku?

Reply IO kontra Manyreach: Które narzędzie do pozyskiwania informacji wygra w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5 Cena „płać za użycie” Nieograniczona liczba kont e-mail Zaawansowane rozgrzewanie poczty e-mail Wbudowana automatyczna rotacja skrzynek pocztowych Nieograniczona liczba członków zespołu 250 darmowych kredytów na start Od 99 USD za 10 000 kredytów Drugie miejsce 3.5 Wielokanałowy zasięg Jason AI Automatyzacja SDR 1B+ Kontakt B2B...

czytaj dalej
Hunter IO kontra Warmy: Który jest lepszy dla Twojej działalności w 2026 roku?

Hunter IO kontra Warmy: Który jest lepszy dla Twojej działalności w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5 Szybkie wyszukiwanie adresów e-mail Narzędzie do weryfikacji adresów e-mail Wbudowana funkcja wyszukiwania domen Rozszerzenie Chrome Hunter Dodatek do Arkuszy Google Bezpłatny plan Dostępne plany płatne od 34 USD/miesiąc Drugie miejsce 3.5 Automatyzacja rozgrzewania wiadomości e-mail Testowanie umiejscowienia skrzynki odbiorczej Narzędzie do budowania reputacji nadawcy...

czytaj dalej
Hunter IO kontra ManyReach: Która wyszukiwarka adresów e-mail wygra w 2026 roku?

Hunter IO kontra ManyReach: Która wyszukiwarka adresów e-mail wygra w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5 Znajdź wiadomości e-mail według domeny i nazwy 95%+ dokładności weryfikacji wiadomości e-mail Wbudowane wysyłanie kampanii Rozszerzenie Chrome + Arkusze Google Asystent pisania AI w zestawie Bezpłatny plan z 50 kredytami/miesiąc Plany płatne od 34 USD/miesiąc Drugie miejsce 3.5 Nieograniczona liczba kont e-mail...

czytaj dalej
Apollo kontra Warmy: które narzędzie sprzedażowe króluje w 2026 roku?

Apollo kontra Warmy: które narzędzie sprzedażowe króluje w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5 Baza danych kontaktów B2B o pojemności ponad 270 mln Punktacja potencjalnych klientów wspomagana sztuczną inteligencją Wbudowane sekwencje wiadomości e-mail Dialer sprzedaży w chmurze Synchronizacja HubSpot i Salesforce Darmowy plan z 60 kredytami Plany płatne od 49 USD/miesiąc Drugie miejsce 3.5 Rozgrzewka e-mailowa wspomagana sztuczną inteligencją Ponad 20 000 prawdziwych skrzynek odbiorczych Sieć...

czytaj dalej
B12 kontra Wix — Zwycięzca mnie zaskoczył (2026)

B12 kontra Wix — Zwycięzca mnie zaskoczył (2026)

Winner 4.5 900+ Free Website Templates AI Website Builder Included 800+ Third-Party Apps Drag-and-Drop Site Editor 99.99% Uptime Guarantee Free Plan Available Paid Plans from $17/month Runner Up 4.5 Built for Service Providers 60-Second AI Site Draft Invoicing &...

czytaj dalej
Jimdo kontra Wix: który kreator stron internetowych oparty na sztucznej inteligencji będzie królował w 2025 roku?

Jimdo kontra Wix: który kreator stron internetowych oparty na sztucznej inteligencji będzie królował w 2025 roku?

Zwycięzca 4,6 Drugie miejsce 3,5 Wybór odpowiedniego kreatora stron internetowych może wydawać się trudną decyzją, prawda? Pewnie zastanawiasz się: „Który z nich naprawdę pomoże mi stworzyć fajną stronę?”. Zarówno Jimdo, jak i Wix to popularne wybory. Trudno powiedzieć, który kreator stron internetowych oparty na sztucznej inteligencji...

czytaj dalej
Typedream kontra Wix: który kreator stron internetowych oparty na sztucznej inteligencji będzie królował w 2025 roku?

Typedream kontra Wix: który kreator stron internetowych oparty na sztucznej inteligencji będzie królował w 2025 roku?

Zwycięzca 4,5 Drugie miejsce 3,5 Budowa strony internetowej może wydawać się nie lada wyzwaniem, prawda? Masz świetne pomysły, ale ich wykorzystanie w internecie może być trudne. Tradycyjne kreatory stron internetowych bywają skomplikowane i ich opanowanie zajmuje dużo czasu. Wyobraź sobie, że spędzasz godziny na przeciąganiu i...

czytaj dalej
Snov IO vs Warmy: Który jest lepszy do działań sprzedażowych w 2026 roku?

Snov IO vs Warmy: Który jest lepszy do działań sprzedażowych w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5 Szybkie znajdowanie adresów e-mail Wbudowany weryfikator adresów e-mail Wbudowany edytor wiadomości e-mail oparty na sztucznej inteligencji Kampanie drip + rozgrzewka Dodatek automatyzacji LinkedIn Darmowy plan z 50 kredytami Plany płatne od 29,25 USD/miesiąc Drugie miejsce 4.5 Rozgrzewka e-mailowa oparta na sztucznej inteligencji Testowanie umieszczenia w skrzynce odbiorczej Ponad 30 języków...

czytaj dalej
Apollo kontra Manyreach: które narzędzie do wysyłania zimnych e-maili wygra w 2026 roku?

Apollo kontra Manyreach: które narzędzie do wysyłania zimnych e-maili wygra w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5 Baza danych kontaktów 270 mln+ Ocena potencjalnych klientów wspomagana sztuczną inteligencją Wbudowany dialer i rejestrowanie połączeń Ponad 200 punktów danych na potencjalnego klienta Integracja z CRM + rozszerzenie Chrome Darmowy plan z 60 kredytami Plany płatne od 49 USD/miesiąc Drugie miejsce 3.5 Nieograniczona liczba kont e-mail Wbudowane automatyczne rozgrzewanie wiadomości e-mail...

czytaj dalej
Instantly kontra Warmy: Która aplikacja lepiej rozgrzeje Twoją skrzynkę odbiorczą w 2026 roku?

Instantly kontra Warmy: Która aplikacja lepiej rozgrzeje Twoją skrzynkę odbiorczą w 2026 roku?

Zwycięzca 4.3 Nieograniczona liczba kont e-mail Wbudowana rozgrzewka e-mailowa w zestawie Ponad 160 mln potencjalnych klientów B2B Kreator kampanii oparty na sztucznej inteligencji Zunifikowana skrzynka odbiorcza (Unibox) Panel analizy kampanii Plany od 30 USD/miesiąc Drugie miejsce 3.3 Do 5000 rozgrzewkowych e-maili dziennie Silnik rozgrzewki Adeline AI 30+...

czytaj dalej
Snov IO kontra Manyreach: które narzędzie do wysyłania zimnych e-maili wygra w 2026 roku?

Snov IO kontra Manyreach: które narzędzie do wysyłania zimnych e-maili wygra w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5 Brak miesięcznych subskrypcji Nieograniczona liczba kont e-mail Nieograniczona liczba członków zespołu Zaawansowana rozgrzewka e-mailowa Wbudowana nieograniczona liczba kontaktów Prześlij 250 darmowych kredytów na początek Płać według zużycia od 99 USD Drugie miejsce 3.5 Baza danych e-maili 50 mln+ Siedmiostopniowa weryfikacja e-maili LinkedIn...

czytaj dalej
Instantly kontra Manyreach: które narzędzie do wysyłania zimnych e-maili wygrywa w 2026 roku?

Instantly kontra Manyreach: które narzędzie do wysyłania zimnych e-maili wygrywa w 2026 roku?

Zwycięzca 4.3 Nieograniczona liczba kont e-mail Sieć rozgrzewkowa 1,5 mln+ użytkowników Baza danych leadów B2B Personalizacja oparta na sztucznej inteligencji Zaawansowana analiza kampanii System dostarczalności SISR Plany płatne od 30 USD/miesiąc Drugie miejsce 3.3 Cena „płać za zużycie” Nieograniczona liczba połączeń ze skrzynkami pocztowymi...

czytaj dalej
Dorik kontra Wix: który kreator stron internetowych oparty na sztucznej inteligencji będzie królował w 2025 roku?

Dorik kontra Wix: który kreator stron internetowych oparty na sztucznej inteligencji będzie królował w 2025 roku?

Zwycięzca 4.5 Drugie miejsce 3.2 Budowa strony internetowej może wydawać się nie lada wyzwaniem, prawda? Chcesz, żeby wyglądała dobrze i działała sprawnie. Ale od czego właściwie zacząć? Obie firmy twierdzą, że mogą ułatwić budowę strony internetowej, zwłaszcza dzięki sztucznej inteligencji. Wybór niewłaściwego kreatora może zmarnować...

czytaj dalej
Framer kontra Wix: który kreator stron internetowych oparty na sztucznej inteligencji będzie królował w 2025 roku?

Framer kontra Wix: który kreator stron internetowych oparty na sztucznej inteligencji będzie królował w 2025 roku?

Zwycięzca 4.5 Drugie miejsce 3.2 Budowa strony internetowej może wydawać się nie lada wyzwaniem, prawda? Chcesz czegoś, co dobrze wygląda i działa, ale od czego zacząć? Może słyszałeś o Framer i Wix. Przyjrzyjmy się pokrótce Framer kontra Wix, aby pomóc Ci zdecydować, która sztuczna inteligencja...

czytaj dalej
Pineapple Builder kontra Wix: najlepszy kreator stron internetowych oparty na sztucznej inteligencji w 2025 roku?

Pineapple Builder kontra Wix: najlepszy kreator stron internetowych oparty na sztucznej inteligencji w 2025 roku?

Zwycięzca 4,5 Drugie miejsce 3,5 Próbujesz zbudować stronę internetową, ale czujesz się zablokowany? Prawdopodobnie słyszałeś o kreatorach stron internetowych, takich jak Pineapple Builder i Wix. Ale który z nich jest dla Ciebie lepszy? Wybór niewłaściwego kreatora może prowadzić do bólu głowy i strat...

czytaj dalej
10Web kontra Wix: Który kreator stron internetowych oparty na sztucznej inteligencji będzie królował w 2025 roku?

10Web kontra Wix: Który kreator stron internetowych oparty na sztucznej inteligencji będzie królował w 2025 roku?

Zwycięzca 4.5 Drugie miejsce 3.2 Wybór odpowiedniego kreatora stron internetowych może wydawać się łamigłówką, prawda? Szukasz czegoś łatwego w obsłudze, ale jednocześnie wystarczająco wydajnego, aby spełnić Twoje potrzeby. Dwoma dużymi graczami, których często spotykasz, są 10Web i Wix. Przyjrzyjmy się, co wyróżnia każdego z nich...

czytaj dalej
Siter kontra Wix: który kreator stron internetowych oparty na sztucznej inteligencji dominuje w 2025 roku?

Siter kontra Wix: który kreator stron internetowych oparty na sztucznej inteligencji dominuje w 2025 roku?

Zwycięzca 4.5 Drugie miejsce 3.2 Masz problem z wyborem kreatora stron internetowych? Nie jesteś sam! To może wydawać się trudną decyzją. Dwie firmy, które mogłeś słyszeć, to Siter i Wix. Obie wykorzystują sztuczną inteligencję, aby pomóc Ci szybko zbudować stronę internetową. Ale który z nich jest lepszy...

czytaj dalej
7 najlepszych edytorów zdjęć opartych na sztucznej inteligencji: spraw, by Twoje zdjęcia błyszczały w 2025 roku!

7 najlepszych edytorów zdjęć opartych na sztucznej inteligencji: spraw, by Twoje zdjęcia błyszczały w 2025 roku!

Najlepszy w sumie 4,8 Najlepszy stosunek jakości do ceny 4,5 Najczęściej polecane 4,0 Czy Twoje zdjęcia są po prostu w porządku? Chcesz, żeby wyglądały niesamowicie bez dużego wysiłku? Sprawienie, by Twoje zdjęcia naprawdę się wyróżniały, może być trudne. A gdyby istniał prosty sposób, aby Twoje zdjęcia lśniły? Dobra wiadomość! Sztuczna inteligencja może teraz...

czytaj dalej
Codedesign AI kontra Wix: który kreator stron internetowych oparty na sztucznej inteligencji będzie królował w 2025 roku?

Codedesign AI kontra Wix: który kreator stron internetowych oparty na sztucznej inteligencji będzie królował w 2025 roku?

Zwycięzca 4,5 Drugie miejsce 3,5 Budowa strony internetowej może wydawać się ogromną układanką, prawda? Masz mnóstwo pomysłów, ale jak sprawić, by faktycznie pojawiły się w sieci? Kiedyś wymagało to dużo skomplikowanego kodowania. Ale teraz sytuacja szybko się zmienia! Porównajmy Codedesign AI z...

czytaj dalej
Butternut AI kontra Wix: który kreator stron internetowych oparty na sztucznej inteligencji jest najlepszy w 2025 roku?

Butternut AI kontra Wix: który kreator stron internetowych oparty na sztucznej inteligencji jest najlepszy w 2025 roku?

Zwycięzca 4.5 Drugie miejsce 3.2 Budowa strony internetowej może wydawać się skomplikowaną układanką, prawda? Dostępnych jest wiele opcji i trudno jest określić, która z nich sprawdzi się najlepiej. Być może próbowałeś już zbudować stronę i utknąłeś w skomplikowanych narzędziach. Cóż...

czytaj dalej
Gamma kontra Wix: który kreator stron internetowych króluje w 2025 roku?

Gamma kontra Wix: który kreator stron internetowych króluje w 2025 roku?

Zwycięzca 4.5 Wicemistrz 3.2 Wybór odpowiedniego kreatora stron internetowych może wydawać się nie lada wyzwaniem, prawda? Chcesz czegoś, co dobrze wygląda, ale nie będzie sprawiało bólu głowy w obsłudze. Gamma i Wix to dwie nazwy, które często usłyszysz. Obie obiecują pomóc Ci w tworzeniu niesamowitych stron internetowych, ale...

czytaj dalej
Synthesia kontra Speechify 2026: Który generator wideo AI jest lepszy?

Synthesia kontra Speechify 2026: Który generator wideo AI jest lepszy?

Zwycięzca 4.6 Ponad 150 dostępnych awatarów cyfrowych Obsługa ponad 120 języków Generator wideo AI z tekstu Konwersja plików PowerPoint na wideo Automatyczne napisy w zestawie Najlepszy do filmów szkoleniowych Plany płatne od 18 USD/miesiąc Drugie miejsce 3.6 Czytnik audio z funkcją zamiany tekstu na mowę 900 słów na minutę...

czytaj dalej
Murf AI kontra TTSOpenAI — Zwycięzca mnie zaskoczył (2026)

Murf AI kontra TTSOpenAI — Zwycięzca mnie zaskoczył (2026)

Zwycięzca 4.3 Ponad 120 głosów w ponad 20 językach Klonowanie głosu AI Wbudowane opóźnienie interfejsu API Falcon wynoszące 55 ms Dodatek do Canva i Google Slides Certyfikaty SOC 2, HIPAA i GDPR Dubbing AI w 44 językach Płatne plany od 19 USD/miesiąc Drugie miejsce 3.3 Silnik głosu oparty na OpenAI Płać za zużycie...

czytaj dalej
Listnr kontra Speechelo — wydałem 66 dolarów na testowanie (2026)

Listnr kontra Speechelo — wydałem 66 dolarów na testowanie (2026)

Zwycięzca 3.9 Ponad 1000 głosów w ponad 142 językach Klonowanie głosu AI Wbudowany konwerter tekstu na wideo Obsługa interfejsu API RESTful i webhooków Wbudowany hosting podcastów Pełne prawa komercyjne Płatne plany od 19 USD/miesiąc Drugie miejsce 2.9 Jednorazowa płatność w wysokości 47 USD Silnik AI zapewniający naturalną mowę Ponad 30...

czytaj dalej
Listnr kontra TTSOpenAI — Zwycięzca mnie zaskoczył (2026)

Listnr kontra TTSOpenAI — Zwycięzca mnie zaskoczył (2026)

Zwycięzca 4.3 Silnik głosowy oparty na technologii OpenAI Generowanie dźwięku w czasie rzeczywistym Kreator własnych głosów w zestawie Bezpłatna wersja próbna na 2000 znaków Interfejs API REST gotowy dla programistów Brak opłat miesięcznych — płać za użytkowanie Płać zgodnie z zużyciem: 0,00004 USD/kredyt Drugie miejsce 3.3 Ponad 1000 głosów w ponad 142 językach Wbudowany podcast...

czytaj dalej
Listnr kontra Hume AI — zwycięzca mnie zaskoczył (2026)

Listnr kontra Hume AI — zwycięzca mnie zaskoczył (2026)

Zwycięzca 4.2 Głosy AI reagujące na emocje Octave TTS z Context AI Partnerstwo Google DeepMind Nieograniczone klonowanie głosu (14 USD) Bezpłatny plan z 10 tys. znaków Opóźnienie dźwięku poniżej 200 ms Plany płatne od 3 USD/miesiąc Drugie miejsce 3.2 Ponad 1000 głosów w 142 językach Wbudowany hosting podcastów...

czytaj dalej
ElevenLabs kontra sztuczna inteligencja Hume'a — wydałem 120 dolarów na testy (2026)

ElevenLabs kontra sztuczna inteligencja Hume'a — wydałem 120 dolarów na testy (2026)

Zwycięzca 4.7 Obsługa ponad 29 języków Najlepsze w branży klonowanie głosu Dubbing AI o bardzo niskim opóźnieniu (75 ms) w ponad 30 językach Efekty dźwiękowe i generowanie muzyki Darmowy plan z 10 tys. kredytów Plany płatne od 5 USD miesięcznie Drugie miejsce 3.7 Pierwszy emocjonalny silnik głosowy AI Multimodalne emocje...

czytaj dalej
ElevenLabs kontra TTSOpenAI: Generator tekstu na mowę w 2026 roku?

ElevenLabs kontra TTSOpenAI: Generator tekstu na mowę w 2026 roku?

Zwycięzca 4.7 Obsługa ponad 29 języków Klonowanie głosu Pro Wbudowana sztuczna inteligencja Dubbing i tłumaczenie Konwersacyjne rozwiązania AI w czasie rzeczywistym API + Slack + Kalendarz 10 000 darmowych kredytów miesięcznie Plany płatne od 5 USD miesięcznie Drugie miejsce 3.7 Cena z płatnością za zużycie Głosy neuronowe oparte na OpenAI Niestandardowe...

czytaj dalej
Jak korzystać z Pineapple Builder krok po kroku — samouczek z 2026 r.

Jak korzystać z Pineapple Builder krok po kroku — samouczek z 2026 r.

Szybki start W tym przewodniku omówiono wszystkie funkcje programu Pineapple Builder: Wprowadzenie — Tworzenie konta i podstawowa konfiguracja Jak korzystać z kreatora stron internetowych AI — Wygeneruj kompletną witrynę w kilka minut Jak korzystać z asystenta copywritera AI — Szybkie tworzenie profesjonalnych tekstów na strony internetowe Jak korzystać z...

czytaj dalej
Puzzle IO vs QuickBooks in 2026 — Which One Wins?

Puzzle IO vs QuickBooks in 2026 — Which One Wins?

Winner 4.4 300+ App Integrations Built-in Intuit Assist AI Invoicing, Payroll & Tax Filing Industry-Standard for SMBs Up to 25 Users on Advanced 30-Day Free Trial Plans from $38/month Runner Up 3.4 AI Automates 85-95% of Books Real-Time Cash & Burn Insights...

czytaj dalej
ScrapeGraphAI zaoszczędził mi ponad 30 godzin (recenzja z 2026 r.)

ScrapeGraphAI zaoszczędził mi ponad 30 godzin (recenzja z 2026 r.)

Czy ScrapeGraphAI jest wart swojej ceny? ★★★★★ 4,5/5 Szybki werdykt: ScrapeGraphAI to przełom w scrapowaniu wspomaganym przez sztuczną inteligencję. Pozwala wyodrębniać dane ze stron internetowych za pomocą prostego języka. Koniec z pisaniem dziesiątek linijek kodu. Wyciągnąłem ustrukturyzowane dane z ponad 500 stron w 90 dni...

czytaj dalej
Puzzle IO kontra Quicken: najlepsze oprogramowanie księgowe w 2025 roku?

Puzzle IO kontra Quicken: najlepsze oprogramowanie księgowe w 2025 roku?

Zwycięzca 3.5 Księgowość wspomagana sztuczną inteligencją Wgląd w przepływy pieniężne w czasie rzeczywistym Synchronizacja Stripe, Brex, Ramp, Gusto Wbudowana automatyzacja naliczania opłat Bezpłatny plan dla małych startupów Stworzone dla założycieli, nie księgowych Bezpłatny plan + Płatne od 42,50 USD/mies. Drugie miejsce 3.8 Ponad 40 lat doświadczenia w finansach osobistych...

czytaj dalej
Murf AI kontra Speechelo — wydałem 66 dolarów na testowanie (2026)

Murf AI kontra Speechelo — wydałem 66 dolarów na testowanie (2026)

Zwycięzca 4.3 Ponad 120 głosów w ponad 20 językach Klonowanie głosu za pomocą sztucznej inteligencji Wbudowane opóźnienie 55 ms Interfejs API Falcon Synchronizacja Canva i Google Slides Certyfikat SOC 2 i HIPAA Bezpłatny plan z 10-minutowym okresem próbnym Plany płatne od 19 USD/miesiąc Drugie miejsce 3.3 Jednorazowa płatność w wysokości 47 USD Ponad 30 głosów w 23 językach...

czytaj dalej
Puzzle IO kontra Sage: Która gra jest warta uwagi?

Puzzle IO kontra Sage: Która gra jest warta uwagi?

Zwycięzca 4.2 Księgowość wielowalutowa Zaawansowane śledzenie zapasów Sage Copilot Asystent AI Inteligentniejsze raporty finansowe Wbudowane zarządzanie projektami Bezpłatny plan indywidualny Plany płatne od 7 USD/miesiąc Drugie miejsce 3.5 Księgowość wspomagana sztuczną inteligencją Wgląd w przepływy pieniężne w czasie rzeczywistym Wbudowane...

czytaj dalej
Puzzle IO kontra Refreshme: najlepsze oprogramowanie księgowe w 2025 roku?

Puzzle IO kontra Refreshme: najlepsze oprogramowanie księgowe w 2025 roku?

Zwycięzca 3.5. Sztuczna inteligencja automatycznie klasyfikuje transakcje. Wgląd w przepływy pieniężne w czasie rzeczywistym. Synchronizacja Stripe, Brex, Ramp i Gusto. Wbudowana automatyzacja naliczania należności. Stworzone dla założycieli startupów. Dostępny plan darmowy. Plany płatne od 42,50 USD/miesiąc. Drugie miejsce: 3.2. Ochrona przed kradzieżą tożsamości. Sztuczna inteligencja...

czytaj dalej
Puzzle IO vs Docyt: najlepsze automatyzacje księgowe w 2025 roku?

Puzzle IO vs Docyt: najlepsze automatyzacje księgowe w 2025 roku?

Zwycięzca 4.0. Sztuczna inteligencja w zakresie księgowości dla wielu lokalizacji, śledzenie branżowych kluczowych wskaźników efektywności (KPI), integracja z QuickBooks Online, automatyzacja zamykania miesiąca ClosingFlow, skonsolidowane raporty zbiorcze, bankowy magazyn danych w chmurze, plany płatne od 299 USD/miesiąc. Drugie miejsce: 3.5. Bezpłatny plan dla początkujących...

czytaj dalej
Dext kontra Hubdoc: który jest lepszy dla Twojej firmy w 2025 roku?

Dext kontra Hubdoc: który jest lepszy dla Twojej firmy w 2025 roku?

Zwycięzca 4.8 Wicemistrz 3.0 Czy masz dość stert papierów zagracających Twoje biurko? Czy chciałbyś, aby istniał łatwiejszy sposób na śledzenie wszystkich firmowych rachunków i paragonów? Nie jesteś sam... Właśnie tu z pomocą przychodzą narzędzia takie jak Dext vs Hubdoc. Przyjrzyjmy się bliżej...

czytaj dalej
Dext kontra Sage: które oprogramowanie księgowe wygra w 2025 roku?

Dext kontra Sage: które oprogramowanie księgowe wygra w 2025 roku?

Zwycięzca 4,8 Wicemistrz 3,5 Czy masz dość stert paragonów i godzin spędzonych na księgowości? To może wydawać się niekończącym się obowiązkiem, prawda? Wybór odpowiedniego oprogramowania księgowego może mieć ogromne znaczenie. Dwie popularne marki, które mogłeś usłyszeć, to Dext i Sage...

czytaj dalej
Bitwarden kontra Sticky Password: Która opcja rządzi w 2025 roku?

Bitwarden kontra Sticky Password: Która opcja rządzi w 2025 roku?

Zwycięzca 4.8 Wicemistrz 3.5 Masz dość żonglowania hasłami? To prawdziwa udręka, prawda? Zapamiętanie mnóstwa różnych loginów może wydawać się niemożliwe. I bądźmy szczerzy, zapisywanie ich na karteczkach samoprzylepnych nie jest do końca bezpieczne. Dwa popularne wybory to Bitwarden i Sticky...

czytaj dalej
NordPass vs Bitwarden: najlepszy menedżer haseł w 2025 roku?

NordPass vs Bitwarden: najlepszy menedżer haseł w 2025 roku?

Zwycięzca 4.8 Drugie miejsce 3.5 Czy masz dość ciągłego zapamiętywania wszystkich haseł? To może być uciążliwe. Pewnie zastanawiałeś się, czy istnieje prostszy sposób. Otóż jest! Menedżery haseł mogą pomóc w bezpiecznym przechowywaniu wszystkich Twoich danych logowania. Który menedżer haseł jest najlepszy?

czytaj dalej
6 najlepszych twórców aplikacji AI w 2025 roku: Który z nich króluje?

6 najlepszych twórców aplikacji AI w 2025 roku: Który z nich króluje?

Najlepsza ocena ogólna 4,8 Najlepszy stosunek jakości do ceny 4,5 Najczęściej polecane 4,2 Tworzenie aplikacji kiedyś było bardzo trudne. Wymagało znajomości wielu zagadnień kodowania. Zajmowało to wieczność i kosztowało fortunę. Ale wiesz co? Sytuacja się zmienia! Teraz istnieją fajne narzędzia AI, które pomogą Ci...

czytaj dalej
Passpack kontra Sticky Password: najlepszy menedżer haseł w 2025 roku?

Passpack kontra Sticky Password: najlepszy menedżer haseł w 2025 roku?

Zwycięzca 4,8 Drugie miejsce 3,5 Masz dość żonglowania hasłami? To prawdziwa udręka. Zapamiętanie mnóstwa różnych loginów wydaje się niemożliwe. Możesz się zastanawiać: „Czy istnieje prostszy sposób?”. Cóż, dobra wiadomość! Menedżery haseł mogą być wybawieniem. Dwie popularne opcje to Passpack kontra...

czytaj dalej
Dext vs RefreshMe: lepszy do zarządzania wydatkami w 2025 roku?

Dext vs RefreshMe: lepszy do zarządzania wydatkami w 2025 roku?

Zwycięzca 4.8 Wicemistrz 3.0 Czujesz się zagubiony w stercie paragonów? Śledzenie wydatków firmowych może być prawdziwym bólem głowy, prawda? Dwa popularne narzędzia, które obiecują pomoc, to Dext i RefreshMe. Ale przy tak wielu dostępnych opcjach, skąd wiesz, które jest tym najlepszym...

czytaj dalej