🚀 Zapytania o partnerstwo: fahim@fahimai.com | Zaufało nam ponad 250 000 czytelników miesięcznie w 17 językach 🔥

🚀 Zapytania o partnerstwo: fahim@fahimai.com

Apollo kontra Saleshandy: Która platforma jest lepsza do e-mailingu w 2026 roku?

Apollo kontra Saleshandy: Która platforma jest lepsza do e-mailingu w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5 Baza danych kontaktów 270 mln+ Ocena potencjalnych klientów za pomocą sztucznej inteligencji Wbudowane pisanie wiadomości e-mail wspomagane sztuczną inteligencją Zarządzanie transakcjami i analityka Wbudowany dialer i rejestry połączeń Bezpłatny plan z 60 kredytami/mies. Plany płatne od 49 USD/miesiąc Drugie miejsce 4.5 Nieograniczona liczba kont e-mail Rotacja nadawców w przypadku spamu...

czytaj dalej
Apollo kontra Woodpecker: Który jest lepszy do wysyłania zimnych e-maili w 2026 roku

Apollo kontra Woodpecker: Który jest lepszy do wysyłania zimnych e-maili w 2026 roku

Zwycięzca 4.5 Baza danych kontaktów 270 mln+ Personalizacja oparta na sztucznej inteligencji Wbudowany dialer w chmurze Ponad 200 punktów danych na potencjalnego klienta Rozszerzenie Apollo Chrome Darmowy plan z 60 kredytami Plany płatne od 49 USD/miesiąc Drugie miejsce 3.5 Automatyzacja zimnych e-maili Wbudowana funkcja rozgrzewania wiadomości e-mail Funkcja rotacji skrzynki odbiorczej...

czytaj dalej
Apollo kontra Mailshake: co zwiększy sprzedaż w 2026 roku?

Apollo kontra Mailshake: co zwiększy sprzedaż w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5 Baza danych ponad 270 mln kontaktów Ocena potencjalnych klientów wspomagana sztuczną inteligencją Asystent pisania wiadomości e-mail wspomagany sztuczną inteligencją Wbudowany dialer w chmurze Dostępny darmowy plan Głęboka analiza sprzedaży Płatne plany od 49 USD/miesiąc Drugie miejsce 4.0 Prosta wysyłka zimnych wiadomości e-mail Automatyzacja LinkedIn Wbudowana funkcja SHAKEspeare AI Email...

czytaj dalej
Woodpecker kontra Warmbox: które narzędzie wygra w 2026 roku?

Woodpecker kontra Warmbox: które narzędzie wygra w 2026 roku?

Zwycięzca 4,5 Do 7 wiadomości e-mail z odpowiedziami na kampanię Wbudowana funkcja rozgrzewki i weryfikacji wiadomości e-mail Autor wiadomości e-mail oparty na sztucznej inteligencji Wbudowana scentralizowana skrzynka odbiorcza dla wielu klientów Testowanie A/B wierszy tematu 14-dniowy bezpłatny okres próbny, plany wiadomości e-mail bez podawania danych karty kredytowej od 24 USD miesięcznie Drugie miejsce 3,5...

czytaj dalej
Woodpecker kontra Saleshandy: które narzędzie jest najlepsze w 2026 roku?

Woodpecker kontra Saleshandy: które narzędzie jest najlepsze w 2026 roku?

Zwycięzca 4,5 Nieograniczona liczba kont e-mail Ponad 700 mln funkcji wyszukiwania leadów B2B Automatyczna rotacja nadawców Zunifikowana skrzynka odbiorcza do odpowiedzi Sekwencja AI Copilot Nieograniczona liczba członków zespołu Plany płatne od 25 USD/miesiąc Drugie miejsce 3,5 Monitor dostarczalności Darmowa weryfikacja za pośrednictwem Bouncera W zestawie autor wiadomości e-mail AI...

czytaj dalej
Mailshake kontra Lemlist: które narzędzie do wysyłania zimnych e-maili jest najlepsze w 2026 roku?

Mailshake kontra Lemlist: które narzędzie do wysyłania zimnych e-maili jest najlepsze w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5 Ponad 450 mln baz danych potencjalnych klientów B2B Dynamiczne obrazy i filmy w wiadomościach e-mail Lemwarm: wbudowana rozgrzewka e-mailowa Sekwencje e-mail + LinkedIn + WhatsApp Niestandardowe strony docelowe dla każdego potencjalnego klienta 14-dniowy bezpłatny okres próbny Plany płatne od 63 USD miesięcznie Drugie miejsce 4.0 SHAKEspeare AI Email Writer Power...

czytaj dalej
Lemlist kontra Maildoso 2026: Które narzędzie lepiej zwiększa sprzedaż?

Lemlist kontra Maildoso 2026: Które narzędzie lepiej zwiększa sprzedaż?

Zwycięzca 4,5 E-mail + LinkedIn + Telefoniczna komunikacja Ponad 450 mln baz danych potencjalnych klientów B2B Rozgrzewka Lemwarm w zestawie Spersonalizowane przełamywacze lodów oparte na sztucznej inteligencji Dynamiczne strony docelowe dla każdego potencjalnego klienta Ponad 37 000 firm ufa tej usłudze Plany płatne od 63 USD miesięcznie Drugie miejsce 3,5 Konta e-mail zbiorcze na dużą skalę Zautomatyzowany DNS +...

czytaj dalej
UpLead kontra Maildoso: Ostateczne starcie w 2026 roku

UpLead kontra Maildoso: Ostateczne starcie w 2026 roku

Zwycięzca 4.2 95% dokładności danych, weryfikacja w czasie rzeczywistym Ponad 160 mln kontaktów biznesowych na całym świecie Dane o intencjach: znajdź nabywców na rynku Ponad 50 filtrów wyszukiwania, w tym Technographics Salesforce, HubSpot i wiodące systemy CRM 1/3 kosztu wiodących platform Plany płatne od 99 USD/miesiąc Runner...

czytaj dalej
Uplead kontra Warmbox: Który jest dla CIEBIE najlepszy w 2026 roku?

Uplead kontra Warmbox: Który jest dla CIEBIE najlepszy w 2026 roku?

Zwycięzca 4.2 Ponad 160 mln zweryfikowanych kontaktów B2B Gwarancja ponad 95% dokładności danych Weryfikacja wiadomości e-mail w czasie rzeczywistym Ponad 50 filtrów wyszukiwania + dane o intencjach Salesforce, HubSpot i Zapier 7-dniowy bezpłatny okres próbny — 5 kredytów Plany płatne od 99 USD/miesiąc Drugie miejsce 4.5 Ponad 35 000 prywatnych skrzynek odbiorczych do rozgrzewki...

czytaj dalej
Uplead kontra Saleshandy: które narzędzie do wysyłania zimnych e-maili jest najlepsze w 2026 roku?

Uplead kontra Saleshandy: które narzędzie do wysyłania zimnych e-maili jest najlepsze w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5 Nieograniczona liczba kont e-mail Ponad 700 mln baz danych kontaktów B2B Sekwencja AI Copilot Wbudowane 26-etapowe sekwencje zimnych e-maili Nieograniczona liczba członków zespołu Testowanie A/Z kampanii e-mailowych Plany płatne od 25 USD/miesiąc Drugie miejsce 4.2 Gwarancja dokładności danych na poziomie 95% Zweryfikowane w czasie rzeczywistym...

czytaj dalej
Instantly vs. Reply io: Które narzędzie do wysyłania zimnych e-maili jest lepsze w 2026 roku?

Instantly vs. Reply io: Które narzędzie do wysyłania zimnych e-maili jest lepsze w 2026 roku?

Zwycięzca 4.3 Nieograniczona liczba kont e-mail Ponad 1,5 mln użytkowników Sieć rozgrzewkowa Wyszukiwarka leadów oparta na sztucznej inteligencji Wbudowana ochrona filtra antyspamowego Zaawansowana analiza kampanii Inteligentna rotacja skrzynki odbiorczej Plany płatne od 30 USD/miesiąc Drugie miejsce 4.2 Sekwencje wielokanałowe Automatyzacja LinkedIn Wbudowana ponad 1 mld B2B...

czytaj dalej
Lemlist kontra Warmbox 2026: Które narzędzie jest dla Ciebie lepsze?

Lemlist kontra Warmbox 2026: Które narzędzie jest dla Ciebie lepsze?

Zwycięzca 4.5 Ponad 450 mln baz danych kontaktów AI Copilot + narzędzia do przełamywania lodów E-mail + LinkedIn + sekwencje połączeń telefonicznych Dynamiczne obrazy, pliki GIF i filmy Wbudowany Lemwarm (wszystkie plany) Testowanie A/B + szczegółowa analiza Plany płatne od 63 USD/miesiąc/użytkownika Drugie miejsce 3.5 Ponad 35 000 prywatnych skrzynek odbiorczych...

czytaj dalej
Lemlist kontra Smartlead 2026: Które narzędzie do e-mailingu jest lepsze?

Lemlist kontra Smartlead 2026: Które narzędzie do e-mailingu jest lepsze?

Zwycięzca 4.5 49% tańszy niż Lemlist Nieograniczona liczba kont e-mail Rozgrzewka e-mailowa wspomagana sztuczną inteligencją Zunifikowana główna skrzynka odbiorcza Biała etykieta dla agencji Ponad 87 000 firm zaufało tej ofercie Plany od 32 USD miesięcznie Drugie miejsce 3.5 Dynamiczna personalizacja obrazów E-mail + LinkedIn + połączenia Ponad 450 mln kontaktów B2B...

czytaj dalej
Lemlist kontra Saleshandy 2026: Które narzędzie do automatyzacji wiadomości e-mail wygrywa?

Lemlist kontra Saleshandy 2026: Które narzędzie do automatyzacji wiadomości e-mail wygrywa?

Zwycięzca 4.5 Sekwencje e-mail + LinkedIn + telefoniczne Wbudowany Lemwarm (wszystkie płatne plany) Ponad 450 mln kontaktów Baza danych potencjalnych klientów B2B Przełamywanie lodów za pomocą sztucznej inteligencji za pośrednictwem profili LinkedIn Dynamiczne obrazy, pliki GIF i filmy Spersonalizowane strony docelowe Płatne plany od 63 USD miesięcznie na użytkownika Drugie miejsce 3.5 Nieograniczone...

czytaj dalej
Uplead kontra Smartlead: Które narzędzie do wysyłania zimnych e-maili jest lepsze w 2026 roku?

Uplead kontra Smartlead: Które narzędzie do wysyłania zimnych e-maili jest lepsze w 2026 roku?

Zwycięzca 4.2 Ponad 160 mln zweryfikowanych kontaktów B2B Gwarancja 95% dokładności danych Weryfikacja wiadomości e-mail w czasie rzeczywistym Dane o zamiarach — znajdź kupujących na rynku Integracja z wiodącymi systemami CRM Jedna trzecia kosztów ZoomInfo Plany płatne od 99 USD/miesiąc Drugie miejsce 3.2 Nieograniczona liczba kont e-mail Wspierane przez sztuczną inteligencję...

czytaj dalej
Instantly kontra Maildoso: które narzędzie usprawni działanie poczty e-mail w 2026 roku?

Instantly kontra Maildoso: które narzędzie usprawni działanie poczty e-mail w 2026 roku?

Zwycięzca 4.3 Ponad 160 mln baz danych potencjalnych klientów B2B Nieograniczona rozgrzewka e-mailowa w zestawie Kreator kampanii oparty na sztucznej inteligencji Nieograniczona liczba kont e-mail Ujednolicona skrzynka odbiorcza (Unibox) Ponad 1,5 mln użytkowników puli rozgrzewkowej Plany płatne od 30 USD/miesiąc Drugie miejsce 3.3 Nieograniczona liczba skrzynek odbiorczych e-mail Zarządzanie domenami hurtowymi Główna skrzynka odbiorcza...

czytaj dalej
UpLead kontra Woodpecker 2026: Które narzędzie szybciej zwiększa sprzedaż?

UpLead kontra Woodpecker 2026: Które narzędzie szybciej zwiększa sprzedaż?

Zwycięzca 4.5 14-dniowy bezpłatny okres próbny (bez karty) 99% skuteczności dostarczania wiadomości e-mail Bezpłatna wbudowana funkcja rozgrzewki e-mailowej 7 wiadomości e-mail z odpowiedziami na kampanię Obsługa Gmail, Outlook i IMAP Plan agencji White-Label Plany płatne od 24 USD/miesiąc Drugie miejsce 3.5 Ponad 160 mln zweryfikowanych kontaktów B2B 95% dokładności danych...

czytaj dalej
UpLead kontra Mailshake: Która opcja jest lepsza dla Ciebie w 2026 roku?

UpLead kontra Mailshake: Która opcja jest lepsza dla Ciebie w 2026 roku?

Zwycięzca 4.2 Gwarancja 95% dokładności danych Ponad 160 mln zweryfikowanych kontaktów B2B Weryfikacja wiadomości e-mail w czasie rzeczywistym Ponad 50 filtrów wyszukiwania + dane o intencjach 1/3 ceny ZoomInfo 7-dniowy bezpłatny okres próbny (5 kredytów) Plany płatne od 99 USD/miesiąc Drugie miejsce 3.2 Zimna komunikacja e-mailowa na dużą skalę SHAKEspeare AI...

czytaj dalej
Reply IO vs Maildoso 2026: Która platforma zwiększa sprzedaż?

Reply IO vs Maildoso 2026: Która platforma zwiększa sprzedaż?

Zwycięzca 4.5 Nieograniczona liczba skrzynek odbiorczych poczty e-mail Infrastruktura zimnej poczty e-mail Rozgrzewka poczty e-mail oparta na sztucznej inteligencji Zarządzanie wieloma domenami Główna skrzynka odbiorcza dla wszystkich odpowiedzi Zautomatyzowana konfiguracja DNS Od 100 USD/miesiąc (32 skrzynki pocztowe) Drugie miejsce 3.2 Platforma zaangażowania sprzedaży Sekwencje wielokanałowe LinkedIn...

czytaj dalej
Reply io vs Warmbox: Który jest lepszy dla Ciebie w 2026 roku?

Reply io vs Warmbox: Który jest lepszy dla Ciebie w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5 Nieograniczona rozgrzewka e-mailowa w zestawie Ponad 35 000 prywatnych skrzynek odbiorczych Monitorowanie wyniku spamu w czasie rzeczywistym 2-minutowa konfiguracja typu „podłącz i używaj” Obsługa wielu dostawców poczty e-mail Kontroler dostarczalności DNS Plany płatne od 15 USD/miesiąc Drugie miejsce 3.5 Zaangażowanie sprzedażowe wspomagane sztuczną inteligencją Ponad 85 mln...

czytaj dalej
Reply IO vs Saleshandy: Które narzędzie wygra w 2026 roku?

Reply IO vs Saleshandy: Które narzędzie wygra w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5 Nieograniczona liczba kont e-mail Ponad 700 mln baz danych potencjalnych klientów B2B Nieograniczona rozgrzewka e-mailowa w zestawie Nieograniczona liczba członków zespołu Ujednolicona skrzynka odbiorcza dla wszystkich odpowiedzi 24 USD/mies. Taniej niż płatne plany Reply IO od 25 USD/mies. Drugie miejsce 3.5 Sekwencje wielokanałowe Wbudowana automatyzacja LinkedIn...

czytaj dalej
Reply IO vs Smartlead 2026: Które narzędzie szybciej zwiększa sprzedaż?

Reply IO vs Smartlead 2026: Które narzędzie szybciej zwiększa sprzedaż?

Zwycięzca 4.5 Nieograniczona liczba kont e-mail Nieograniczona liczba rozgrzewek e-mailowych Centralna skrzynka odbiorcza główna Szczegółowy panel analityczny Automatyzacja wysyłania zimnych e-maili wspomagana sztuczną inteligencją Ekonomiczna cena od 32 USD/miesiąc Plany płatne od 32 USD/miesiąc Drugie miejsce 3.5 Zaangażowanie wielokanałowe Ponad 85 mln kontaktów B2B...

czytaj dalej
Reply io vs Woodpecker: Który CRM jest najlepszy w 2026 roku?

Reply io vs Woodpecker: Który CRM jest najlepszy w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5. Najlepsze oprogramowanie do wysyłania zimnych e-maili Wbudowany monitor dostarczalności Nieograniczona rozgrzewka e-mailowa w zestawie Bezpłatna weryfikacja e-maili Plan agencyjny dla wielu klientów Przyjazny dla użytkownika interfejs Płatne plany od 24 USD/miesiąc Drugie miejsce 3.5. Wielokanałowa baza danych B2B do angażowania w sprzedaż z...

czytaj dalej
13 najlepszych programów do automatyzacji zimnych e-maili w 2025 roku

13 najlepszych programów do automatyzacji zimnych e-maili w 2025 roku

Najlepszy wynik ogólny 9,0 Nieograniczona liczba kont e-mail Inteligentna rozgrzewka Wyszukiwarka leadów oparta na sztucznej inteligencji Intuicyjny kreator kampanii Inteligentne planowanie Dostępna bezpłatna wersja próbna Plan płatny od 37 USD Najlepszy stosunek jakości do ceny 8,5 Doskonała dostarczalność na dużą skalę Zunifikowana skrzynka odbiorcza Nieograniczona rozgrzewka e-maili Dalsze działania e-mailowe...

czytaj dalej
9 najlepszych programów do wysyłania zimnych e-maili dla agencji w 2025 roku

9 najlepszych programów do wysyłania zimnych e-maili dla agencji w 2025 roku

Najlepszy w sumie 4,6 Najlepszy stosunek jakości do ceny 4,4 Najczęściej polecane 4,0 Niski wskaźnik odpowiedzi i niekończąca się ręczna personalizacja utrudniają Twojej agencji pozyskiwanie klientów. Poświęcasz zbyt dużo czasu na unikanie folderu ze spamem. Kampanie cold o dużej liczbie wiadomości mogą spowodować, że Twój nadawca zginie...

czytaj dalej