🚀 Zapytania o partnerstwo: fahim@fahimai.com | Zaufało nam ponad 250 000 czytelników miesięcznie w 17 językach 🔥

🚀 Zapytania o partnerstwo: fahim@fahimai.com

Snov vs Apollo: Który jest lepszy dla leadów B2B w 2026 roku?

Snov vs Apollo: Który jest lepszy dla leadów B2B w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5 Ponad 270 mln kontaktów Baza danych AI Lead Scoring i dane o zamiarach Ponad 200 punktów danych na potencjalnego klienta Wbudowany dialer i harmonogram spotkań Integracje Salesforce i HubSpot Darmowy plan: 60 kredytów e-mail Plany płatne od 49 USD/miesiąc Drugie miejsce 4.5 7-stopniowa weryfikacja e-maili E-mail...

czytaj dalej
Apollo kontra Klenty: Która firma jest lepsza pod względem dostarczalności wiadomości e-mail w 2026 roku?

Apollo kontra Klenty: Która firma jest lepsza pod względem dostarczalności wiadomości e-mail w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5 Baza danych kontaktów 270 mln+ Ocena potencjalnych klientów za pomocą sztucznej inteligencji Wbudowane pisanie wiadomości e-mail wspomagane sztuczną inteligencją Wbudowany dialer w chmurze Bezpłatny plan z 60 kredytami Rozszerzenie Chrome w zestawie Plany płatne od 49 USD/miesiąc Drugie miejsce 4.5 Baza danych kontaktów 440 mln+ Wielokanałowe rytmy 6 agentów AI do kontaktów zewnętrznych...

czytaj dalej
Apollo kontra Saleshandy: Która platforma jest lepsza do e-mailingu w 2026 roku?

Apollo kontra Saleshandy: Która platforma jest lepsza do e-mailingu w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5 Baza danych kontaktów 270 mln+ Ocena potencjalnych klientów za pomocą sztucznej inteligencji Wbudowane pisanie wiadomości e-mail wspomagane sztuczną inteligencją Zarządzanie transakcjami i analityka Wbudowany dialer i rejestry połączeń Bezpłatny plan z 60 kredytami/mies. Plany płatne od 49 USD/miesiąc Drugie miejsce 4.5 Nieograniczona liczba kont e-mail Rotacja nadawców w przypadku spamu...

czytaj dalej
Apollo kontra Woodpecker: Który jest lepszy do wysyłania zimnych e-maili w 2026 roku

Apollo kontra Woodpecker: Który jest lepszy do wysyłania zimnych e-maili w 2026 roku

Zwycięzca 4.5 Baza danych kontaktów 270 mln+ Personalizacja oparta na sztucznej inteligencji Wbudowany dialer w chmurze Ponad 200 punktów danych na potencjalnego klienta Rozszerzenie Apollo Chrome Darmowy plan z 60 kredytami Plany płatne od 49 USD/miesiąc Drugie miejsce 3.5 Automatyzacja zimnych e-maili Wbudowana funkcja rozgrzewania wiadomości e-mail Funkcja rotacji skrzynki odbiorczej...

czytaj dalej
Apollo kontra Mailshake: co zwiększy sprzedaż w 2026 roku?

Apollo kontra Mailshake: co zwiększy sprzedaż w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5 Baza danych ponad 270 mln kontaktów Ocena potencjalnych klientów wspomagana sztuczną inteligencją Asystent pisania wiadomości e-mail wspomagany sztuczną inteligencją Wbudowany dialer w chmurze Dostępny darmowy plan Głęboka analiza sprzedaży Płatne plany od 49 USD/miesiąc Drugie miejsce 4.0 Prosta wysyłka zimnych wiadomości e-mail Automatyzacja LinkedIn Wbudowana funkcja SHAKEspeare AI Email...

czytaj dalej
UpLead kontra Maildoso: Ostateczne starcie w 2026 roku

UpLead kontra Maildoso: Ostateczne starcie w 2026 roku

Zwycięzca 4.2 95% dokładności danych, weryfikacja w czasie rzeczywistym Ponad 160 mln kontaktów biznesowych na całym świecie Dane o intencjach: znajdź nabywców na rynku Ponad 50 filtrów wyszukiwania, w tym Technographics Salesforce, HubSpot i wiodące systemy CRM 1/3 kosztu wiodących platform Plany płatne od 99 USD/miesiąc Runner...

czytaj dalej
Uplead kontra Warmbox: Który jest dla CIEBIE najlepszy w 2026 roku?

Uplead kontra Warmbox: Który jest dla CIEBIE najlepszy w 2026 roku?

Zwycięzca 4.2 Ponad 160 mln zweryfikowanych kontaktów B2B Gwarancja ponad 95% dokładności danych Weryfikacja wiadomości e-mail w czasie rzeczywistym Ponad 50 filtrów wyszukiwania + dane o intencjach Salesforce, HubSpot i Zapier 7-dniowy bezpłatny okres próbny — 5 kredytów Plany płatne od 99 USD/miesiąc Drugie miejsce 4.5 Ponad 35 000 prywatnych skrzynek odbiorczych do rozgrzewki...

czytaj dalej
UpLead vs Klenty 2026: Które narzędzie lepiej zwiększa sprzedaż?

UpLead vs Klenty 2026: Które narzędzie lepiej zwiększa sprzedaż?

Zwycięzca 4.5 E-mail + LinkedIn + Telefon + SMS 6 agentów AI do spersonalizowanych działań promocyjnych, podręczniki oparte na zachowaniach Synchronizacja Salesforce, HubSpot i Pipedrive Dialer równoległy AI — 5 połączeń jednocześnie Pakiet usług dostarczania Plany w cenie od 50 USD/użytkownika/miesiąc Drugie miejsce 4.2 95% danych...

czytaj dalej
Uplead kontra Saleshandy: które narzędzie do wysyłania zimnych e-maili jest najlepsze w 2026 roku?

Uplead kontra Saleshandy: które narzędzie do wysyłania zimnych e-maili jest najlepsze w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5 Nieograniczona liczba kont e-mail Ponad 700 mln baz danych kontaktów B2B Sekwencja AI Copilot Wbudowane 26-etapowe sekwencje zimnych e-maili Nieograniczona liczba członków zespołu Testowanie A/Z kampanii e-mailowych Plany płatne od 25 USD/miesiąc Drugie miejsce 4.2 Gwarancja dokładności danych na poziomie 95% Zweryfikowane w czasie rzeczywistym...

czytaj dalej
Apollo kontra UpLead: Która firma zwiększy liczbę pozyskiwanych leadów w 2026 roku?

Apollo kontra UpLead: Która firma zwiększy liczbę pozyskiwanych leadów w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5 Baza danych 270 mln+ kontaktów Ocena potencjalnych klientów wspomagana sztuczną inteligencją Sekwencje wielokanałowe Wbudowany dialer w chmurze Analityka i coaching sprzedaży Bezpłatny plan z 60 kredytami Plany płatne od 49 USD/miesiąc Drugie miejsce 4.2 Gwarancja dokładności danych na poziomie 95% Weryfikacja wiadomości e-mail w czasie rzeczywistym 160 mln+...

czytaj dalej
Instantly vs. Reply io: Które narzędzie do wysyłania zimnych e-maili jest lepsze w 2026 roku?

Instantly vs. Reply io: Które narzędzie do wysyłania zimnych e-maili jest lepsze w 2026 roku?

Zwycięzca 4.3 Nieograniczona liczba kont e-mail Ponad 1,5 mln użytkowników Sieć rozgrzewkowa Wyszukiwarka leadów oparta na sztucznej inteligencji Wbudowana ochrona filtra antyspamowego Zaawansowana analiza kampanii Inteligentna rotacja skrzynki odbiorczej Plany płatne od 30 USD/miesiąc Drugie miejsce 4.2 Sekwencje wielokanałowe Automatyzacja LinkedIn Wbudowana ponad 1 mld B2B...

czytaj dalej
Uplead kontra Smartlead: Które narzędzie do wysyłania zimnych e-maili jest lepsze w 2026 roku?

Uplead kontra Smartlead: Które narzędzie do wysyłania zimnych e-maili jest lepsze w 2026 roku?

Zwycięzca 4.2 Ponad 160 mln zweryfikowanych kontaktów B2B Gwarancja 95% dokładności danych Weryfikacja wiadomości e-mail w czasie rzeczywistym Dane o zamiarach — znajdź kupujących na rynku Integracja z wiodącymi systemami CRM Jedna trzecia kosztów ZoomInfo Plany płatne od 99 USD/miesiąc Drugie miejsce 3.2 Nieograniczona liczba kont e-mail Wspierane przez sztuczną inteligencję...

czytaj dalej
Uplead kontra Lemlist 2026: Które narzędzie do generowania leadów wygrywa?

Uplead kontra Lemlist 2026: Które narzędzie do generowania leadów wygrywa?

Zwycięzca 4.5 Baza danych kontaktów 450 mln+ Sztuczne przełamywacze lodów z profili LinkedIn E-mail + LinkedIn + telefon Wbudowane narzędzie do dostarczania Lemwarm Dynamiczne obrazy i strony docelowe 14-dniowy bezpłatny okres próbny Plany płatne od 39 USD/miesiąc Drugie miejsce 4.2 Gwarancja dokładności danych na poziomie 95% Dane w czasie rzeczywistym...

czytaj dalej
UpLead kontra Woodpecker 2026: Które narzędzie szybciej zwiększa sprzedaż?

UpLead kontra Woodpecker 2026: Które narzędzie szybciej zwiększa sprzedaż?

Zwycięzca 4.5 14-dniowy bezpłatny okres próbny (bez karty) 99% skuteczności dostarczania wiadomości e-mail Bezpłatna wbudowana funkcja rozgrzewki e-mailowej 7 wiadomości e-mail z odpowiedziami na kampanię Obsługa Gmail, Outlook i IMAP Plan agencji White-Label Plany płatne od 24 USD/miesiąc Drugie miejsce 3.5 Ponad 160 mln zweryfikowanych kontaktów B2B 95% dokładności danych...

czytaj dalej
UpLead kontra Mailshake: Która opcja jest lepsza dla Ciebie w 2026 roku?

UpLead kontra Mailshake: Która opcja jest lepsza dla Ciebie w 2026 roku?

Zwycięzca 4.2 Gwarancja 95% dokładności danych Ponad 160 mln zweryfikowanych kontaktów B2B Weryfikacja wiadomości e-mail w czasie rzeczywistym Ponad 50 filtrów wyszukiwania + dane o intencjach 1/3 ceny ZoomInfo 7-dniowy bezpłatny okres próbny (5 kredytów) Plany płatne od 99 USD/miesiąc Drugie miejsce 3.2 Zimna komunikacja e-mailowa na dużą skalę SHAKEspeare AI...

czytaj dalej
Reply IO vs Maildoso 2026: Która platforma zwiększa sprzedaż?

Reply IO vs Maildoso 2026: Która platforma zwiększa sprzedaż?

Zwycięzca 4.5 Nieograniczona liczba skrzynek odbiorczych poczty e-mail Infrastruktura zimnej poczty e-mail Rozgrzewka poczty e-mail oparta na sztucznej inteligencji Zarządzanie wieloma domenami Główna skrzynka odbiorcza dla wszystkich odpowiedzi Zautomatyzowana konfiguracja DNS Od 100 USD/miesiąc (32 skrzynki pocztowe) Drugie miejsce 3.2 Platforma zaangażowania sprzedaży Sekwencje wielokanałowe LinkedIn...

czytaj dalej
Reply io vs Warmbox: Który jest lepszy dla Ciebie w 2026 roku?

Reply io vs Warmbox: Który jest lepszy dla Ciebie w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5 Nieograniczona rozgrzewka e-mailowa w zestawie Ponad 35 000 prywatnych skrzynek odbiorczych Monitorowanie wyniku spamu w czasie rzeczywistym 2-minutowa konfiguracja typu „podłącz i używaj” Obsługa wielu dostawców poczty e-mail Kontroler dostarczalności DNS Plany płatne od 15 USD/miesiąc Drugie miejsce 3.5 Zaangażowanie sprzedażowe wspomagane sztuczną inteligencją Ponad 85 mln...

czytaj dalej
Reply IO vs Klenty 2026: Które narzędzie do pozyskiwania informacji jest lepsze?

Reply IO vs Klenty 2026: Które narzędzie do pozyskiwania informacji jest lepsze?

Zwycięzca 4.5 Baza danych kontaktów B2B o pojemności ponad 440 mln 6 agentów AI do personalizacji Natywna synchronizacja Salesforce i HubSpot Równoległy dialer AI (5 naraz) Tabele wyników wydajności zespołu Pakiet rozwiązań do dostarczania Plany płatne od 50 USD/użytkownika/miesiąc Drugie miejsce 3.5 Baza danych kontaktów B2B o pojemności ponad 85 mln...

czytaj dalej
Reply IO vs Saleshandy: Które narzędzie wygra w 2026 roku?

Reply IO vs Saleshandy: Które narzędzie wygra w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5 Nieograniczona liczba kont e-mail Ponad 700 mln baz danych potencjalnych klientów B2B Nieograniczona rozgrzewka e-mailowa w zestawie Nieograniczona liczba członków zespołu Ujednolicona skrzynka odbiorcza dla wszystkich odpowiedzi 24 USD/mies. Taniej niż płatne plany Reply IO od 25 USD/mies. Drugie miejsce 3.5 Sekwencje wielokanałowe Wbudowana automatyzacja LinkedIn...

czytaj dalej
Reply IO vs Smartlead 2026: Które narzędzie szybciej zwiększa sprzedaż?

Reply IO vs Smartlead 2026: Które narzędzie szybciej zwiększa sprzedaż?

Zwycięzca 4.5 Nieograniczona liczba kont e-mail Nieograniczona liczba rozgrzewek e-mailowych Centralna skrzynka odbiorcza główna Szczegółowy panel analityczny Automatyzacja wysyłania zimnych e-maili wspomagana sztuczną inteligencją Ekonomiczna cena od 32 USD/miesiąc Plany płatne od 32 USD/miesiąc Drugie miejsce 3.5 Zaangażowanie wielokanałowe Ponad 85 mln kontaktów B2B...

czytaj dalej
Reply io vs Woodpecker: Który CRM jest najlepszy w 2026 roku?

Reply io vs Woodpecker: Który CRM jest najlepszy w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5. Najlepsze oprogramowanie do wysyłania zimnych e-maili Wbudowany monitor dostarczalności Nieograniczona rozgrzewka e-mailowa w zestawie Bezpłatna weryfikacja e-maili Plan agencyjny dla wielu klientów Przyjazny dla użytkownika interfejs Płatne plany od 24 USD/miesiąc Drugie miejsce 3.5. Wielokanałowa baza danych B2B do angażowania w sprzedaż z...

czytaj dalej
9 najlepszych programów do wysyłania zimnych e-maili dla agencji w 2025 roku

9 najlepszych programów do wysyłania zimnych e-maili dla agencji w 2025 roku

Najlepszy w sumie 4,6 Najlepszy stosunek jakości do ceny 4,4 Najczęściej polecane 4,0 Niski wskaźnik odpowiedzi i niekończąca się ręczna personalizacja utrudniają Twojej agencji pozyskiwanie klientów. Poświęcasz zbyt dużo czasu na unikanie folderu ze spamem. Kampanie cold o dużej liczbie wiadomości mogą spowodować, że Twój nadawca zginie...

czytaj dalej
11 najlepszych alternatyw dla Maildoso: najlepsze programy do wysyłania zimnych e-maili w 2025 roku

11 najlepszych alternatyw dla Maildoso: najlepsze programy do wysyłania zimnych e-maili w 2025 roku

Najlepszy w klasyfikacji ogólnej 4,8 Najlepszy stosunek jakości do ceny 4,5 Najczęściej polecane 4,0 Maildoso nie spełnia Twoich oczekiwań? Potrzebujesz lepszej dostarczalności lub większej liczby funkcji? Jesteś we właściwym miejscu. Przyjrzymy się 11 najlepszym alternatywom dla Maildoso. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym profesjonalistą, czy dopiero zaczynasz, znajdź...

czytaj dalej
11 najlepszych alternatyw dla Warmbox: najlepsza dostarczalność wiadomości e-mail w 2025 roku

11 najlepszych alternatyw dla Warmbox: najlepsza dostarczalność wiadomości e-mail w 2025 roku

Najlepszy w sumie 4,8 Najlepszy stosunek jakości do ceny 4,5 Najczęściej polecane 4,0 E-maile trafiają prosto do spamu? Jak impreza bez gości! Potrzebujesz narzędzia do rozgrzewki mailowej. Warmbox jest popularny, ale istnieją też inne. W tym poście przedstawiamy 11 najlepszych alternatyw dla Warmbox, które zwiększą Twoją dostarczalność. Pomyśl...

czytaj dalej
11 najlepszych alternatyw dla Klenty: zwiększ wzrost sprzedaży w 2025 roku

11 najlepszych alternatyw dla Klenty: zwiększ wzrost sprzedaży w 2025 roku

Najlepszy w sumie 4,8 Najlepszy stosunek jakości do ceny 4,5 Najczęściej polecane 4,0 Czy chcesz uniknąć żonglowania różnymi narzędziami do zarządzania sprzedażą? Czy chciałbyś mieć prostszy sposób na nawiązanie kontaktu z potencjalnymi klientami i sfinalizowanie większej liczby transakcji? Być może szukasz bardziej przystępnej cenowo...

czytaj dalej
11 najlepszych alternatyw dla Smartlead: Zwiększ zasięg w 2025 roku

11 najlepszych alternatyw dla Smartlead: Zwiększ zasięg w 2025 roku

Najlepszy w sumie 4,8 Najlepszy stosunek jakości do ceny 4,5 Najbardziej polecany 4,0 Smartlead to popularne narzędzie do sprzedaży, ale nie jedyne na rynku. Być może stwierdziłeś, że nie odpowiada Twoim potrzebom, a może po prostu jesteś ciekaw, co jeszcze jest dostępne. Niezależnie od tego, czego szukasz...

czytaj dalej
11 Alternatyw dla IO: Zwiększ zasięg w 2025 roku

11 Alternatyw dla IO: Zwiększ zasięg w 2025 roku

Najlepsza w sumie 4,8 Najlepszy stosunek jakości do ceny 4,5 Najczęściej polecane 4,0 Odpowiedz IO to popularna platforma do angażowania klientów, ale nie jedyna na rynku. Być może szukasz czegoś bardziej przystępnego cenowo lub funkcji, które lepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Niezależnie od powodu, trafiłeś we właściwe miejsce...

czytaj dalej