🚀 Zapytania o partnerstwo: fahim@fahimai.com | Zaufało nam ponad 250 000 czytelników miesięcznie w 17 językach 🔥

🚀 Zapytania o partnerstwo: fahim@fahimai.com

Snov vs Klenty: które narzędzie do e-mailingu jest lepsze w 2026 roku?

Snov vs Klenty: które narzędzie do e-mailingu jest lepsze w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5 Baza danych kontaktów B2B o pojemności ponad 440 mln, Wielokanałowy zasięg, 6 agentów AI do personalizacji, Równoległy dialer AI (5 połączeń), Synchronizacja Salesforce i HubSpot CRM, Analiza wydajności zespołu, Plany płatne od 50 USD/użytkownika/miesiąc. Drugie miejsce: 4.5, Email Finder i Verifier, Email Drip...

czytaj dalej
Smartlead kontra Maildoso: Która aplikacja jest lepsza do wysyłania zimnych e-maili w 2026 roku?

Smartlead kontra Maildoso: Która aplikacja jest lepsza do wysyłania zimnych e-maili w 2026 roku?

Zwycięzca 4,5 Zaufało mu ponad 87 000 firm Nieograniczone rozgrzewanie wiadomości e-mail Zoptymalizowany pod kątem sztucznej inteligencji czas wysyłki Centralna skrzynka odbiorcza główna Integracje z natywnym systemem CRM 14-dniowy bezpłatny okres próbny Plany płatne od 32 USD miesięcznie Drugie miejsce 3,5 Zarządzanie domenami zbiorczymi Automatyczna konfiguracja rekordów DNS Rotacja adresów IP Wbudowana...

czytaj dalej
Reply IO kontra Mailshake: które narzędzie wygra w 2026 roku?

Reply IO kontra Mailshake: które narzędzie wygra w 2026 roku?

Zwycięzca 4.2 Baza danych kontaktów B2B o pojemności ponad 85 mln Sekwencje wielokanałowe Wbudowany zespół ds. sprzedaży detalicznej oparty na sztucznej inteligencji (AI) zajmuje się działaniami następczymi Nieograniczona liczba rozgrzewek e-mailowych Wbudowana skrzynka odbiorcza dla wszystkich kanałów Panel analiz w czasie rzeczywistym Plany płatne od 49 USD/miesiąc Drugie miejsce 3.2 Najszybsza konfiguracja dla nowych użytkowników SHAKEspeare...

czytaj dalej
Warmbox kontra Maildoso 2026: Które narzędzie do rozgrzewki wiadomości e-mail jest lepsze?

Warmbox kontra Maildoso 2026: Które narzędzie do rozgrzewki wiadomości e-mail jest lepsze?

Zwycięzca 4.5 Ponad 35 000 prywatnych skrzynek odbiorczych Sieć Konfiguracja w 2 minuty, brak umiejętności technicznych Szczegółowy monitor wyników spamu Obsługa Gmail, Outlook, Yahoo Bezpłatny okres próbny Dostępna biblioteka szablonów wiadomości e-mail Plany płatne od 15 USD/miesiąc Drugie miejsce 3.5 Nieograniczona liczba skrzynek odbiorczych wiadomości e-mail Automatyczna konfiguracja domeny Automatyczne...

czytaj dalej
Smartlead kontra Warmbox: które narzędzie wygra w 2026 roku?

Smartlead kontra Warmbox: które narzędzie wygra w 2026 roku?

Zwycięzca 4,5 Nieograniczona liczba kont e-mail Rozgrzewka e-maili wspomagana sztuczną inteligencją Centralna główna skrzynka odbiorcza Unikalna rotacja adresów IP Zaufało nam ponad 87 000 firm 14-dniowy bezpłatny okres próbny Plany płatne od 32 USD miesięcznie Drugie miejsce 3,5 Ponad 35 000 prywatnych skrzynek odbiorczych Konfiguracja w 2 minuty, bez umiejętności Szczegółowe analizy i...

czytaj dalej
Smartlead kontra Klenty: które narzędzie wygra w 2026 roku?

Smartlead kontra Klenty: które narzędzie wygra w 2026 roku?

Winner 4.5 Unlimited Email Accounts Unlimited Email Warm Up Centralized Master Inbox Unique IP Rotation Per Campaign 14-Day Free Trial Whitelabel & Client Sub-Accounts Paid Plans from $32/month Runner Up 4.5 Multi Channel Outreach Built In AI Parallel Dialer (5...

czytaj dalej
Smartlead kontra Saleshandy: Które narzędzie zwiększa skuteczność zimnych e-maili w 2026 roku?

Smartlead kontra Saleshandy: Które narzędzie zwiększa skuteczność zimnych e-maili w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5 Nieograniczona liczba kont e-mail Nieograniczona liczba rozgrzewek e-mailowych Narzędzie do wysyłania zimnych e-maili oparte na sztucznej inteligencji Centralna skrzynka odbiorcza główna Integracje z natywnym systemem CRM 14-dniowy bezpłatny okres próbny Plan podstawowy od 32 USD/miesiąc Drugie miejsce 3.5 Baza danych wyszukiwania ponad 700 mln potencjalnych klientów Nieograniczona liczba członków zespołu Zautomatyzowane działania następcze...

czytaj dalej
Mailshake kontra Maildoso: które narzędzie do wysyłania zimnych e-maili jest lepsze w 2026 roku?

Mailshake kontra Maildoso: które narzędzie do wysyłania zimnych e-maili jest lepsze w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5 94% współczynnik umieszczenia w skrzynce odbiorczej 3,12 USD/skrzynka pocztowa — bezkonkurencyjna cena Zautomatyzowana konfiguracja DNS i domeny Nieograniczona liczba skrzynek odbiorczych na plan Rotacja adresów IP w celu poprawy reputacji nadawcy Ponad 2000 klientów wysyłających zimne e-maile Plany od 100 USD/miesiąc Drugie miejsce 4.0 SHAKEspeare AI Email Writer LinkedIn...

czytaj dalej
Snov kontra Smartlead: co poprawi dostarczalność w 2026 roku?

Snov kontra Smartlead: co poprawi dostarczalność w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5 Nieograniczona liczba kont e-mail Rozgrzewki e-mailowe wspomagane sztuczną inteligencją Centralna skrzynka główna Dedykowane serwery IP Ponad 87 000 firm zaufało tej aplikacji Biała etykieta dla agencji Plany płatne od 32 USD/miesiąc Drugie miejsce 4.5 Email Finder + Verifier LinkedIn Prospect Finder Rozszerzenie Chrome...

czytaj dalej
Snov kontra Woodpecker: które narzędzie jest lepsze do wysyłania zimnych e-maili w 2026 roku?

Snov kontra Woodpecker: które narzędzie jest lepsze do wysyłania zimnych e-maili w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5 Email Finder + Verifier Wbudowany LinkedIn Prospect Finder Wbudowany edytor wiadomości e-mail oparty na sztucznej inteligencji Moduł rozgrzewki e-mail Ponad 5000 integracji z aplikacjami Wbudowany CRM sprzedaży Plany płatne od 29,25 USD/miesiąc Drugie miejsce 4.5 Narzędzie specjalisty ds. zimnych wiadomości e-mail Funkcja rotacji skrzynki odbiorczej Plan agencyjny dla...

czytaj dalej
Snov vs Lemlist: które narzędzie jest lepsze do działań B2B w 2026 roku?

Snov vs Lemlist: które narzędzie jest lepsze do działań B2B w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5 Email Finder & Verifier Wbudowana weryfikacja masowych wiadomości e-mail W zestawie autor wiadomości e-mail oparty na sztucznej inteligencji Ponad 5000 integracji z aplikacjami Bezpłatny plan z 50 kredytami/miesiąc CRM sprzedaży z funkcją śledzenia transakcji Płatne plany od 29,25 USD/miesiąc Drugie miejsce 4.5 Multichannel Sequences Lemwarm Email...

czytaj dalej
Snov czy Mailshake: Który jest lepszy do działań outreachowych w 2026 roku?

Snov czy Mailshake: Który jest lepszy do działań outreachowych w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5 Email Finder + Verifier Combo Drip Campaign Builder Rozszerzenie Chrome w zestawie Wbudowany moduł rozgrzewki e-mailowej CRM sprzedaży w zestawie Bezpłatny plan bezpłatny: 50 kredytów/miesiąc Plany płatne od 29,25 USD/miesiąc Drugie miejsce 4.0 SHAKEspeare AI Email Writer Dodatek LinkedIn Automation Power...

czytaj dalej
Apollo kontra Maildoso: Która platforma zwiększy zasięg poczty e-mail w 2026 roku?

Apollo kontra Maildoso: Która platforma zwiększy zasięg poczty e-mail w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5 Baza danych kontaktów 270 mln+ Ocena i priorytetyzacja potencjalnych klientów za pomocą sztucznej inteligencji Pisanie wiadomości e-mail przy użyciu sztucznej inteligencji Wbudowany dialer i rejestrowanie połączeń Integracja CRM i rozszerzenie Chrome Bezpłatny plan z 60 miesięcznymi kredytami Plany płatne od 49 USD/miesiąc Drugie miejsce 4.5 Nieograniczona liczba skrzynek odbiorczych e-mail...

czytaj dalej
Snov vs UpLead: które narzędzie jest lepsze do generowania leadów w 2026 roku?

Snov vs UpLead: które narzędzie jest lepsze do generowania leadów w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5 Zawiera kampanie e-mailowe Wbudowany weryfikator adresów e-mail Moduł rozgrzewki e-mail LinkedIn Prospect Finder Autor wiadomości e-mail oparty na sztucznej inteligencji Ponad 5000 integracji z aplikacjami Plany płatne od 29,25 USD/miesiąc Drugie miejsce 4.2 Baza danych ponad 160 mln kontaktów B2B Gwarancja dokładności danych na poziomie 95% E-maile w czasie rzeczywistym...

czytaj dalej
Apollo kontra Warmbox: najlepsze narzędzie do dostarczania wiadomości e-mail w 2026 r.

Apollo kontra Warmbox: najlepsze narzędzie do dostarczania wiadomości e-mail w 2026 r.

Zwycięzca 4.5 Ponad 270 mln kontaktów B2B Ocena potencjalnych klientów wspomagana sztuczną inteligencją Pisanie wiadomości e-mail wspomagane sztuczną inteligencją Synchronizacja CRM i Kalendarza Google Wbudowany dialer i rejestry połączeń Bezpłatny plan z 60 kredytami Plany płatne od 49 USD/miesiąc Drugie miejsce 4.5 Ponad 35 000 prywatnych skrzynek odbiorczych Monitorowanie wyniku spamu sieciowego...

czytaj dalej
Snov vs Reply io: Które narzędzie jest lepsze do działań B2B w 2026 roku?

Snov vs Reply io: Które narzędzie jest lepsze do działań B2B w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5 Email Finder + Verifier Kampanie typu „przeciągnij i upuść” Wbudowana funkcja rozgrzewania wiadomości e-mail Rozszerzenie Chrome dla LinkedIn Wbudowany system CRM sprzedaży 50 darmowych kredytów miesięcznie Plany płatne od 29,25 USD miesięcznie Drugie miejsce 4.2 Sekwencje wielokanałowe Ponad 85 mln baz danych kontaktów B2B Obsługiwane przez sztuczną inteligencję Jason...

czytaj dalej
Snov vs Hunter io: lepsze rozwiązanie do generowania leadów w 2026 roku?

Snov vs Hunter io: lepsze rozwiązanie do generowania leadów w 2026 roku?

Zwycięzca 4,5 Ponad 3 mln użytkowników na całym świecie Wyszukiwanie domeny według firmy Zgodność z GDPR i CCPA Integracja z Gmailem i Outlookiem Rozszerzenie Chrome w zestawie Bezpłatny plan: 25 wyszukiwań/miesiąc Plany płatne od 34 USD/miesiąc Drugie miejsce 3,5 7-stopniowa weryfikacja wiadomości e-mail Kampanie typu „przeciągnij i upuść”...

czytaj dalej
Snov vs Apollo: Który jest lepszy dla leadów B2B w 2026 roku?

Snov vs Apollo: Który jest lepszy dla leadów B2B w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5 Ponad 270 mln kontaktów Baza danych AI Lead Scoring i dane o zamiarach Ponad 200 punktów danych na potencjalnego klienta Wbudowany dialer i harmonogram spotkań Integracje Salesforce i HubSpot Darmowy plan: 60 kredytów e-mail Plany płatne od 49 USD/miesiąc Drugie miejsce 4.5 7-stopniowa weryfikacja e-maili E-mail...

czytaj dalej
Instantly kontra Warmbox: Która usługa przyspiesza dostarczanie wiadomości e-mail w 2026 roku?

Instantly kontra Warmbox: Która usługa przyspiesza dostarczanie wiadomości e-mail w 2026 roku?

Zwycięzca 4.3 Nieograniczona liczba kont e-mail Rotacja skrzynki odbiorczej Wbudowany edytor wiadomości e-mail oparty na sztucznej inteligencji Dostęp do bazy danych potencjalnych klientów B2B Nieograniczona rozgrzewka wiadomości e-mail 14-dniowy bezpłatny okres próbny Plany płatne od 30 USD/miesiąc Drugie miejsce 3.3 2-minutowa konfiguracja, brak umiejętności Rozgrzewka wiadomości e-mail GPT-4 Ponad 35 000 prywatnych skrzynek odbiorczych Gmail,...

czytaj dalej
Klenty kontra Warmbox 2026: Który jest lepszy pod względem dostarczalności?

Klenty kontra Warmbox 2026: Który jest lepszy pod względem dostarczalności?

Zwycięzca 4.5 Wielokanałowy zasięg (5+) 6 agentów AI do personalizacji Ponad 440 mln kontaktów biznesowych Salesforce, HubSpot, Pipedrive Równoległy dialer AI (5 połączeń) Szczegółowe analizy i raporty Płatne plany od 50 USD/miesiąc Drugie miejsce 3.5 Ponad 35 000 prywatnych, ciepłych skrzynek odbiorczych 2-minutowe...

czytaj dalej
Saleshandy kontra Maildoso 2026: Który jest lepszy pod względem dostarczalności?

Saleshandy kontra Maildoso 2026: Który jest lepszy pod względem dostarczalności?

Zwycięzca 4.5 Połącz nieograniczoną liczbę kont e-mail Automatyczne działania następcze Wbudowana nieograniczona liczba członków zespołu Ponad 700 mln baz danych wyszukiwania potencjalnych klientów B2B Jednolita skrzynka odbiorcza dla wszystkich kont Dostępny 7-dniowy bezpłatny okres próbny Plany płatne od 25 USD/miesiąc Drugie miejsce 3.5 Dostępny dedykowany adres IP Nieograniczona liczba...

czytaj dalej
Saleshandy vs Klenty 2026: Który jest lepszy do działań promocyjnych?

Saleshandy vs Klenty 2026: Który jest lepszy do działań promocyjnych?

Zwycięzca 4,5 Nieograniczona liczba kont e-mail Ponad 700 mln narzędzi do wyszukiwania potencjalnych klientów B2B W zestawie rozgrzewka e-mailowa Sekwencja AI Copilot 26-etapowe sekwencje e-maili 7-dniowy bezpłatny okres próbny Plany płatne od 25 USD/miesiąc Drugie miejsce 3,5 Wielokanałowy zasięg Równoległy dialer AI (5 połączeń) Ponad 440 mln baz danych kontaktów 6+ AI...

czytaj dalej
Mailshake kontra Warmbox: które narzędzie wygra w 2026 roku?

Mailshake kontra Warmbox: które narzędzie wygra w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5 Ponad 35 000 prywatnych skrzynek odbiorczych do rozgrzewki Konfiguracja w 2 minuty, nie są wymagane żadne umiejętności techniczne Monitorowanie wyniku spamu w czasie rzeczywistym Sprawdzanie dostarczalności DNS Wbudowany Gmail, Outlook i Yahoo Obsługa planu Freemium Dostępny plan płatny od 15 USD/miesiąc Drugie miejsce 4.0 SHAKEspeare AI...

czytaj dalej
Woodpecker kontra Maildoso: Który jest lepszy do wysyłania zimnych e-maili w 2026 roku?

Woodpecker kontra Maildoso: Który jest lepszy do wysyłania zimnych e-maili w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5 7 wiadomości e-mail z odpowiedziami na kampanię Darmowa weryfikacja adresu e-mail (Bouncer) Autor wiadomości e-mail oparty na sztucznej inteligencji Wbudowane testy A/B dla tematów Plan agencyjny dla wielu klientów Centralna skrzynka odbiorcza — wszyscy klienci Płatne plany od 24 USD/miesiąc Drugie miejsce 3.5 400 skrzynek pocztowych po 733 USD/miesiąc...

czytaj dalej
Mailshake kontra Saleshandy: które narzędzie jest lepsze w 2026 roku?

Mailshake kontra Saleshandy: które narzędzie jest lepsze w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5 Nieograniczona liczba kont e-mail Ponad 700 mln baz danych potencjalnych klientów B2B Wbudowana funkcja rozgrzewki e-mailowej Zunifikowana skrzynka odbiorcza — wszystkie odpowiedzi Rotacja nadawców w celu zwiększenia skali 7-dniowy bezpłatny okres próbny Dostępne plany płatne od 25 USD/miesiąc Drugie miejsce 3.0 SHAKEspeare AI Email Writer Automatyzacja LinkedIn Wbudowana funkcja Power...

czytaj dalej
Mailshake kontra Woodpecker: ostateczne starcie w 2026 roku

Mailshake kontra Woodpecker: ostateczne starcie w 2026 roku

Zwycięzca 4.5 Wbudowany monitor dostarczalności 7 wiadomości e-mail z odpowiedziami na kampanię Darmowa weryfikacja adresu e-mail (bouncer) Centralna skrzynka odbiorcza dla agencji Rotacja skrzynki odbiorczej między skrzynkami pocztowymi 14-dniowy bezpłatny okres próbny (bez karty kredytowej) Plany płatne od 24 USD/miesiąc Drugie miejsce 4.0 SHAKEspeare AI Email...

czytaj dalej
Mailshake kontra Smartlead: które narzędzie do wysyłania zimnych e-maili jest lepsze w 2026 roku?

Mailshake kontra Smartlead: które narzędzie do wysyłania zimnych e-maili jest lepsze w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5 Rozgrzewka e-mailowa wspomagana sztuczną inteligencją Centralna skrzynka odbiorcza główna Nieograniczona liczba kont e-mail Własne białe etykietowanie Wbudowane testy A/B 14-dniowy bezpłatny okres próbny Plany płatne od 32 USD/miesiąc Drugie miejsce 4.0 Wielokanałowość: e-mail + LinkedIn + telefon SHAKEspeare AI Email Writer Data Finder...

czytaj dalej