🚀 Zapytania o partnerstwo: fahim@fahimai.com | Zaufało nam ponad 250 000 czytelników miesięcznie w 17 językach 🔥

🚀 Zapytania o partnerstwo: fahim@fahimai.com

Thryv kontra Instantly: które oprogramowanie CRM wygrywa w 2026 roku?

Thryv kontra Instantly: które oprogramowanie CRM wygrywa w 2026 roku?

Zwycięzca 4.3 Nieograniczona liczba kont e-mail Darmowa, nieograniczona liczba rozgrzewek e-mailowych Unibox Zunifikowana skrzynka odbiorcza Narzędzie do wyszukiwania potencjalnych klientów B2B Wbudowana rotacja skrzynek odbiorczych na wszystkich kontach Kreator kampanii AI Plany płatne od 30 USD/miesiąc Drugie miejsce 3.3 Kompleksowe rozwiązanie CRM dla małych firm Centrum dowodzenia Zunifikowana skrzynka odbiorcza dostępna 24/7...

czytaj dalej
Close CRM vs Instantly: Zwiększ sprzedaż w 2026 roku

Close CRM vs Instantly: Zwiększ sprzedaż w 2026 roku

Zwycięzca 4.3 Nieograniczona liczba kont e-mail Rozgrzewka i rotacja skrzynki odbiorczej Wyszukiwarka potencjalnych klientów wspomagana przez sztuczną inteligencję Unibox Ujednolicona skrzynka odbiorcza Testowanie A/B i Spintax 14-dniowy bezpłatny okres próbny Plany od 30 USD/miesiąc Drugie miejsce 3.0 Wbudowane funkcje połączeń i SMS-ów oraz automatyczny dialer Inteligentne widoki potencjalnych klientów...

czytaj dalej
Salesmate kontra Instantly: który CRM jest najlepszy w 2026 roku?

Salesmate kontra Instantly: który CRM jest najlepszy w 2026 roku?

Zwycięzca 4.3 Nieograniczona liczba kont e-mail Nieograniczona rozgrzewka e-mailowa Narzędzie do wyszukiwania potencjalnych klientów B2B Unibox Unified Inbox AI Campaign Builder Panel analizy kampanii Plany od 30 USD/miesiąc Drugie miejsce 3.3 Ponad 700 integracji aplikacji Wizualny proces sprzedaży Automatyzacja Sandy AI Wbudowane funkcje połączeń...

czytaj dalej
Recenzja Manyreach 2026: Brak opłat miesięcznych — czy warto?

Recenzja Manyreach 2026: Brak opłat miesięcznych — czy warto?

Czy Manyreach jest wart swojej ceny? ★★★★★ 4,5/5 Szybki werdykt: Manyreach to jedno z najlepszych narzędzi do wysyłania zimnych e-maili dla każdego, kto ma dość miesięcznych abonamentów. Płacisz tylko za wysłanie e-maila. Podłącz nieograniczoną liczbę kont e-mail, prześlij nieograniczoną liczbę kontaktów i dodaj nieograniczoną liczbę członków zespołu...

czytaj dalej
ClickUp kontra Instantly: który CRM jest najlepszy w 2026 roku?

ClickUp kontra Instantly: który CRM jest najlepszy w 2026 roku?

Zwycięzca 4.3 Ponad 1000 integracji Darmowy plan, nieograniczona liczba użytkowników Widoki Gantta, Kanban i kalendarza Asystent AI ClickUp Brain Wbudowane śledzenie czasu Płatne plany od 7 USD/użytkownika/mies. Drugie miejsce 4.3 Nieograniczona liczba kont e-mail Ponad 1,5 mln sieci rozgrzewkowej Baza danych wyszukiwania potencjalnych klientów B2B Unibox...

czytaj dalej
Recenzja GMass: Zautomatyzuj swoją wysyłkę e-maili w 2025 roku!

Recenzja GMass: Zautomatyzuj swoją wysyłkę e-maili w 2025 roku!

Masz dość wysyłania e-maili jeden po drugim? Wyobraź sobie, że możesz dotrzeć do setek osób za pomocą kilku kliknięć. GMass obiecuje właśnie to: zautomatyzować wysyłkę e-maili bezpośrednio z Gmaila. Ale czy to działa? W tej recenzji GMass zagłębimy się w jego funkcje...

czytaj dalej
Najlepszy CRM dla hydraulików: Gdzie znaleźć idealny CRM w 2025 roku?

Najlepszy CRM dla hydraulików: Gdzie znaleźć idealny CRM w 2025 roku?

Najlepszy w klasyfikacji ogólnej 4,75 Najlepszy stosunek jakości do ceny 4,50 Najczęściej polecane 4,25 Czy praca hydrauliczna sprawia, że ​​czujesz się, jakbyś żonglował przeciekającymi rurami? Czy papierkowa robota się piętrzy? Czy nieodebrane połączenia przekładają się na stracone pieniądze? Tak, wszyscy to przeżyliśmy. Jesteś profesjonalistą w naprawianiu rur, a nie w szukaniu potencjalnych klientów...

czytaj dalej
Keap vs Instantly (2026): The Honest Comparison Nobody Shows

Keap vs Instantly (2026): The Honest Comparison Nobody Shows

Winner 4.3 Unlimited Email Accounts Warm-up & Inbox Rotation 160M Contact Lead Finder Unibox for Multiple Accounts AI Personalization Prompts 14-Day Free Trial Plans from $30/month Runner Up 4.2 CRM + Marketing Automation 2,500+ Integrations Drag and Drop Campaign...

czytaj dalej
Najlepszy CRM dla trenerów: Jak zwiększyć liczbę klientów w 2025 roku?

Najlepszy CRM dla trenerów: Jak zwiększyć liczbę klientów w 2025 roku?

Najlepszy w sumie 4,75 Najlepszy stosunek jakości do ceny 4,50 Najczęściej polecane 4,25 Czy kiedykolwiek czułeś się, jakbyś żonglował płonącymi kręglami? Klienci, harmonogramy, płatności. To istny bałagan, prawda? Jesteś trenerem, a nie artystą cyrkowym! Wyobraź sobie, że masz magiczne narzędzie. Takie, które wszystko organizuje. Narzędzie...

czytaj dalej
Najlepszy CRM dla małych firm budowlanych: Najlepsze wybory w 2025 roku?

Najlepszy CRM dla małych firm budowlanych: Najlepsze wybory w 2025 roku?

Najlepszy w sumie 4,75 Najlepszy stosunek jakości do ceny 4,50 Najczęściej polecane 4,25 Czy kiedykolwiek czułeś, że Twoje projekty budowlane są trochę… chaotyczne? Śledź klientów, zlecenia i całą tę papierkową robotę. To istny bałagan. Wyobraź sobie, że masz magiczne narzędzie, które wszystko organizuje. Narzędzie, które…

czytaj dalej
Najlepszy CRM dla agentów ubezpieczeniowych: Jak szybko zwiększyć sprzedaż w 2025 roku?

Najlepszy CRM dla agentów ubezpieczeniowych: Jak szybko zwiększyć sprzedaż w 2025 roku?

Najlepszy w klasyfikacji ogólnej 4,75 Najlepszy stosunek jakości do ceny 4,50 Najczęściej polecane 4,25 Czy czujesz się czasem, jakbyś żonglował płonącymi piłami łańcuchowymi? Czy klienci uciekają? Czy papierkowa robota się piętrzy? Tak, życie w ubezpieczeniach potrafi być szalone. Nie jesteś sam. Wyobraź sobie, że możesz pozbyć się całego tego chaosu...

czytaj dalej
Najlepszy CRM dla dekarzy: Jak rozwinąć swój biznes dekarski w 2025 roku?

Najlepszy CRM dla dekarzy: Jak rozwinąć swój biznes dekarski w 2025 roku?

Najlepszy w klasyfikacji ogólnej 4,75 Najlepszy stosunek jakości do ceny 4,50 Najczęściej polecane 4,25 Czy masz wrażenie, że żonglujesz zbyt wieloma projektami dekarskimi? Leady uciekają Ci przez palce? Chciałbyś mieć prawdziwą magiczną różdżkę, żeby to wszystko zorganizować? No, może nie różdżkę, ale dobry CRM jest blisko! Wyobraź sobie więcej...

czytaj dalej
Monday CRM vs Instantly: Which is Right for You in 2026?

Monday CRM vs Instantly: Which is Right for You in 2026?

Winner 4.3 160M+ Contact Lead Finder Unlimited Email Accounts Unlimited Email Warmups Inbox Rotation Built In Unified Inbox for All Replies 14-Day Free Trial Paid Plans from $30/month Runner Up 4.2 Contact Management + Pipeline Kanban Board and Gantt Chart Workflow...

czytaj dalej
Najlepszy CRM dla startupów: rozwiń swój biznes w 2025 roku?

Najlepszy CRM dla startupów: rozwiń swój biznes w 2025 roku?

Najlepszy w sumie 4,75 Monday AI Integrations Center Automatyzacja inteligentnego przepływu pracy Tablica Kanban Wykres Gantta Dostępny darmowy plan Plany płatne od 9 USD/miesiąc Najlepszy stosunek jakości do ceny 4,50 Silnik marketingu cyfrowego Pozyskiwanie nowych potencjalnych klientów Pielęgnowanie potencjalnych klientów Automatyczne rezerwowanie Utwórz członkostwo Darmowy plan...

czytaj dalej
Capsule CRM vs Instantly: Best CRM for Small Teams in 2026?

Capsule CRM vs Instantly: Best CRM for Small Teams in 2026?

Winner 4.3 Unlimited Email Accounts Warm-up & Inbox Rotation AI-Powered Lead Finder Hyper-Personalization with AI Campaign Analytics Built In 14-Day Free Trial Paid Plans from $30/month Runner Up 4.0 Free Plan for 250 Contacts Contact Management & Records...

czytaj dalej
9 najlepszych systemów CRM dla organizacji non-profit: Najlepsze wybory oprogramowania CRM w 2025 roku?

9 najlepszych systemów CRM dla organizacji non-profit: Najlepsze wybory oprogramowania CRM w 2025 roku?

Najlepszy w sumie 4,75 Najlepszy stosunek jakości do ceny 4,50 Najczęściej polecane 4,25 Czy kiedykolwiek czułeś się, jakbyś żonglował piłami łańcuchowymi, jadąc na jednokołowcu? Czy nie byłoby wspaniale, gdyby istniało magiczne narzędzie, które by to wszystko ułatwiło? To jak mieć superzorganizowanego asystenta, który nigdy o niczym nie zapomina...

czytaj dalej
9 najlepszych systemów CRM dla branży nieruchomości: porównanie najlepszych platform w 2025 roku?

9 najlepszych systemów CRM dla branży nieruchomości: porównanie najlepszych platform w 2025 roku?

Najlepszy w klasyfikacji ogólnej 4,75 Najlepszy stosunek jakości do ceny 4,50 Najczęściej polecane 4,25 Czy masz wrażenie, że żonglujesz płonącymi pochodniami, próbując nadążyć za potencjalnymi klientami z branży nieruchomości? Zarządzanie kontaktami, nieruchomościami i transakcjami może być chaotyczne. Wyobraź sobie superzorganizowanego asystenta, który nigdy nie zapomina...

czytaj dalej
How to Use Woodpecker: A Step-by-Step Guideline in 2026

How to Use Woodpecker: A Step-by-Step Guideline in 2026

Quick Start This guide covers every Woodpecker feature: Getting Started — Create your account and connect a mailbox How to Use Campaigns — Build multi-step sequences that send follow-ups on autopilot How to Use Prospects Management — Keep every contact, tag, and reply...

czytaj dalej
How to Use Mailshake: Step-by-Step Tutorial in 2026

How to Use Mailshake: Step-by-Step Tutorial in 2026

Quick Start This guide covers every Mailshake feature: Getting Started — Connect your mail account and basic setup How to Use AI Email Writer — Writes full email campaigns from a short prompt about your offer How to Use Data Finder — Finds verified prospect emails and...

czytaj dalej
Hunter Io kontra Maildoso: Które z nich wzmocnią Twoje zimne e-maile w 2026 roku

Hunter Io kontra Maildoso: Które z nich wzmocnią Twoje zimne e-maile w 2026 roku

Zwycięzca 4.5 Wyszukiwanie domeny dla wszystkich wiadomości e-mail Narzędzie do weryfikacji wiadomości e-mail Wbudowane rozszerzenie Chrome i Arkusze Google Narzędzie do prowadzenia kampanii e-mailowych na zimno Bezpłatny plan: 25 wyszukiwań/miesiąc Zgodność z GDPR i CCPA Płatne plany od 34 USD/miesiąc Drugie miejsce 3.5 Nieograniczona liczba skrzynek odbiorczych wiadomości e-mail E-mail na zimno...

czytaj dalej
Hunter IO kontra Warmbox: które narzędzie zwiększa dostarczalność wiadomości e-mail w 2026 roku?

Hunter IO kontra Warmbox: które narzędzie zwiększa dostarczalność wiadomości e-mail w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5 Szybkie wyszukiwanie adresów e-mail Współczynnik weryfikacji adresów e-mail powyżej 95% Wyszukiwanie domen dla dowolnej firmy Rozszerzenie Chrome + Arkusze Google Ponad 3 mln użytkowników na całym świecie Plan bezpłatny: 25 wyszukiwań/miesiąc Plany płatne od 34 USD/miesiąc Drugie miejsce 3.5 Usługa rozgrzewania poczty e-mail oparta na sztucznej inteligencji Ponad 35 000 prywatnych skrzynek odbiorczych...

czytaj dalej
How to Use Smartlead for Fast Inbox Placements in 2026?

How to Use Smartlead for Fast Inbox Placements in 2026?

Quick Start This guide covers every Smartlead feature: Getting Started — Create your Smartlead account and connect email accounts How to Use Premium Deliverability — Land cold emails in the primary inbox, not the spam folder How to Use APIs and Automation — Move leads...

czytaj dalej
Hunter IO kontra Saleshandy: Który jest lepszy do e-mailingu w 2026 roku?

Hunter IO kontra Saleshandy: Który jest lepszy do e-mailingu w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5 Wyszukiwanie domen dla dowolnej firmy Narzędzie do weryfikacji adresów e-mail w zestawie Rozszerzenie Hunter Chrome Dodatek Arkuszy Google Bezpłatny plan: 25 wyszukiwań/miesiąc Zgodność z GDPR i CCPA Płatne plany od 34 USD/miesiąc Drugie miejsce 3.5 Nieograniczona liczba kont e-mail Automatyczne działania następcze Zunifikowane...

czytaj dalej
Hunter Io kontra Smartlead: Która platforma jest lepsza do wysyłania zimnych e-maili w 2026 roku?

Hunter Io kontra Smartlead: Która platforma jest lepsza do wysyłania zimnych e-maili w 2026 roku?

Zwycięzca 4,5 Nieograniczona liczba kont e-mail Rozgrzewka e-mail wspomagana sztuczną inteligencją Zunifikowana główna skrzynka odbiorcza Zoptymalizowane pod kątem sztucznej inteligencji czasy wysyłania Ponad 87 000 firm zaufało tej usłudze Biała etykieta dla agencji Plany płatne od 32 USD/miesiąc Drugie miejsce 3,5 Wyszukiwanie domen (wszystkie e-maile) Narzędzie do weryfikacji e-maili Ponad 3 miliony użytkowników na całym świecie...

czytaj dalej
Snov vs Maildoso: które narzędzie szybciej poprawi dostarczalność w 2026 roku?

Snov vs Maildoso: które narzędzie szybciej poprawi dostarczalność w 2026 roku?

Zwycięzca 4.5 Szybkie znajdowanie adresów e-mail Wbudowany weryfikator adresów e-mail Kampanie e-mailowe typu drip Wyszukiwarka potencjalnych klientów LinkedIn Ponad 5000 integracji aplikacji Darmowy plan z 50 kredytami Plany płatne od 29,25 USD/miesiąc Drugie miejsce 4.5 Nieograniczona liczba skrzynek odbiorczych e-mail Opcja dedykowanego adresu IP Automatyczna domena...

czytaj dalej
Snov kontra Warmbox: które narzędzie do zwiększania dostarczalności w 2026 r.?

Snov kontra Warmbox: które narzędzie do zwiększania dostarczalności w 2026 r.?

Zwycięzca 4.5 Email Finder + Verifier Wbudowane kampanie e-mailowe z zimnymi wiadomościami Wyszukiwarka potencjalnych klientów LinkedIn Wbudowany system CRM sprzedaży Ponad 5000 integracji z aplikacjami Wbudowana rozgrzewka e-mailowa Plany płatne od 29,25 USD/miesiąc Drugie miejsce 4.5 Ponad 35 000 prywatnych skrzynek odbiorczych Konfiguracja typu „podłącz i używaj” w 2 minuty...

czytaj dalej